Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Starší žáci fotbalu Studénka ovládli podzimní sezonu

  • Studénka,

Z neuvěřitelného skóre 50:4 se mohou radovat mladí Studénečtí fotbalisté. První místo v tabulce si udrželi po celou dobu a podzimní sezóna pro ně skončila na výbornou.

„Já asi budu ten nejméně kompetentní, ale když se podíváte na tabulku, tak kluci hrají. V této kategorii, si myslím, že nejsou tak důležité výsledky než to, že kluci hrají dobře a jsem rád za to, že mají podporu od rodičů. Osm zápasů, osm vítězství, minulý týden jsme vyhráli regionální derby se Spálovem. Hráčů máme tak akorát, mám 12 registrovaných hráčů a tato kategorie hraje 8+1, takže mám dva, tři hráče na střídání. Jsem rád za hráče, co sem chodí a chodí i z vedlejších vesnic,“ řekl  trenér Petr Kendzior.

Nejlepším výsledkem podzimní sezóny byla 19. října domácí výhra nad Bravanticemi 9:0. Celkový průběh hráči hodnotí velmi úspěšně.

„Nejtěžší zápas jsme hráli proti Spálovu, vyhráli jsme 2:1. To byl, dá se říct, nejtěžší zápas, ale překonali jsme se a udolali jsme je. Takže si myslím, že tuto sezónu bychom mohli vyhrát. Máme zatím samé výhry, tak myslím, že zatím dobrá sezóna.“

„Zatím je to výborné, nemáme prohru, vyhráváme pořád, dáváme góly, to je hlavní.“

„Zatím dobré, protože máme samé výhry a na jaře se budou měnit skupiny,“ uvedli starší žáci Studénky.

Skvělý výsledek posunul hráče do vyšší skupiny. Po Novém roce tak na starší žáky čeká skupina A.


Slezské divadlo za výlohou

Slezské divadlo se připojilo k výzvě Oživené výlohy pražského souboru Cirk La Putyka a za sklem uzavřeného nákupního centra Slezanka v centr...

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků