Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Letošní čarodějné ohně přilákaly stovky návštěvníků

  • Studénka,

Akce čarodějné ohně probíhá již několikátým rokem a jako každoročně přišly zástupy rodičů s dětmi. Pro tento rok se na zámku ve Studénce lidem zpřístupnily také sklepy, přes které vedla připravená trasa. Celý areál byl také vybaven speciálními zvukovými ruchy.

Celá akce začínala v 18:00 v areálu zámecké zahrady a v prostorách zámku, ve foyer a sklepech. V zámecké zahradě byla připravena stezka odvahy, která byla vyznačena pomocí svíček, na trase mohly děti narazit na nejrůznější strašidla. Celá trasa vedla do zadní části zámecké zahrady,“ řekl vedoucí kultury Jan Rodek.

Rodiče s dětmi mohli po cestě narazit například na kata nebo bílou paní. Divadlo Kvelb si pak připravilo speciální program s obrovským drakem.

My vlastně s drakem jezdíme už několik let po celé Evropě, vystřídali jsme různé státy jako Rusko, Dánsko, Polsko nebo Německo. Draka jsem sestrojil já a trvalo to zhruba dva měsíce. Dneska je to takový pestrý dračí příběh, kdy dráček není jenom tahle velká saň, ale má samozřejmě malé dráčky,“ řekl ředitel divadla Kvelb Pavel Lukas.

Letošní úspěšný ročník přilákal kolem 900 návštěvníků. Během dvou hodinového programu tak zanechal v dětech a rodičích spoustu zajímavých dojmů a zážitků. V minulém roce zde mohli návštěvníci vidět ohňovou show, letos draka a uvidíme, co si na nás organizátoři přichystají příští rok.


Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků