Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Vandráci dovandrovali do Studénky

  • Studénka,

Tři dobrodruzi na třech motorkách strávili tři měsíce cestováním po Jižní Americe. Během cesty zažili nespočet zážitků, o které se přijeli podělit také do Studénky. K jejich cestě vyšel také dokument a knižní publikace. Na přednášce se ale lidé dozvěděli i věci, které se do knihy nevešly.

„Tady je to úplně něco jiného, a jsou tady úplně jiné věci, které se tam neobjevily. Tady to má úplně jinou atmosféru,“ sdělil herec Pavel Liška.

Dobrodruzi nyní plánují další cestu, která by se měla uskutečnit někdy v listopadu příštího roku. Kam to bude ale zatím ještě nevědí.

„Budeme cestovat nejen po Americe, ale po celé naší planetě,“ uvedl herec Pavel Liška.

„Rádi bychom ji objeli celou, ale samozřejmě po nějakých etapách, naposledy to byla Jižní Amerika a příště to bude zase něco jiného,“ řekl herec Jan Révai.

Na cestovatelskou přednášku Vandráků dorazilo 238 lidí.

„Bylo to fajn, bylo to krásné, dobrodružná cesta“.

„Bylo to super, zajímavé a zábavné“.

Celou akci připravil SAK Studénka, který nyní plánuje další tematické akce zaměřené pro veřejnost.

„Co se týče dalších akcí, tak 30. listopadu bude koncert Tamburašského souboru Brač. Hned o den později, 1. prosince, bude první adventní akce, a to rozsvícení vánočního stromu. Potom máme celý prosinec nabitý celkově, 6. prosince bude pohádka v Dělnickém domě, hned další den sedmého pak bude další vánoční koncert, a to kapely Poetika,“ sdělil vedoucí kultury AK Studénka Jan Rodek.

Pokud by Vás zajímalo více informací k chystaným akcím ve Studénce, navštivte internetové stránky www.sak-studenka.cz.


Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků