Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

UŽ SVÍTÍ přilákalo stovky diváků

  • Studénka,

Předvánoční náladu zahájila železnou neděli akce Už svítí. Tradičního zahájení adventu a rozsvícení Vánočního stromu na náměstí ve Studénce se zúčastnily stovky návštěvníků, pro které byl připraven i doprovodný program.

„Máme program, který zajišťuje agentura Shaker, je tady dvou hodinový program pro děti, máme Ježíškovu poštu. Jsou zde různé ochutnávky, ať už domácí zabíjačky a jiných produktů,“ uvedl Jan Rodek, vedoucí kultury.

V rámci připraveného programu, který si pro děti opět po roce připravila agentura Shaker, si všichni společně zazpívali několik tradičních koled.

 „Představení jsme si připravili jiné, minulý rok jsme tady byli s tradičními Českými Vánocemi, letos to byly Andělské Vánoce. Spousty andělů, spoustu zábavy, nové soutěže a nejlepší na tom je, že byli super diváci. Zaplněné náměstí, lidi se krásně bavili, a to asi přináší nám umělcům, asi tu největší radost, kterou můžete na Vánoce zažít. Takže si držme palce, aby v tom příštím roce to takhle fungovalo každému, kdo tady dneska byl,“ uvedl Václav Třasák, specialista na dětské pořady.

Na závěr programu popřál studeňákům krásné prožití Vánočních svátků pan starosta a vedoucí kultury organizace SAK a se všemi návštěvníky začali společně odpočítávat poslední vteřiny do 18 hodiny. A právě s jejím úderem se rozsvítil Vánoční strom na náměstí Republiky.
Festival pod Kaštany III.- Věra Martinová, René Souček, JARA Trio

17.07. 18:00
Nový Jičín, zahrada restaurace Nové Slunce

Festival pod Kaštany III. - Lenka Filipová, Samson Lenk a další

18.07. 14:00
Nový Jičín, zahrada restaurace Nové Slunce

Městská dechová hudba Nový Jičín / koncert

19.07. 15:00
Nový Jičín, zahrada restaurace Nové Slunce

ROMOTOP spol. s r. o. Odry, Tošovice
Odry
od 23 000 do 25 000 Kč/měsíc

Detail

ROMOTOP spol. s r. o. Odry, Tošovice
Odry
od 23 000 do 25 000 Kč/měsíc

Detail

Základní škola Galaxie, s.r.o. - B. Martinů
Nový Jičín
od 30 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků