UŽ SVÍTÍ přilákalo stovky diváků

  • 14:49,
  • Studénka,

Předvánoční náladu zahájila železnou neděli akce Už svítí. Tradičního zahájení adventu a rozsvícení Vánočního stromu na náměstí ve Studénce se zúčastnily stovky návštěvníků, pro které byl připraven i doprovodný program.

„Máme program, který zajišťuje agentura Shaker, je tady dvou hodinový program pro děti, máme Ježíškovu poštu. Jsou zde různé ochutnávky, ať už domácí zabíjačky a jiných produktů,“ uvedl Jan Rodek, vedoucí kultury.

V rámci připraveného programu, který si pro děti opět po roce připravila agentura Shaker, si všichni společně zazpívali několik tradičních koled.

 „Představení jsme si připravili jiné, minulý rok jsme tady byli s tradičními Českými Vánocemi, letos to byly Andělské Vánoce. Spousty andělů, spoustu zábavy, nové soutěže a nejlepší na tom je, že byli super diváci. Zaplněné náměstí, lidi se krásně bavili, a to asi přináší nám umělcům, asi tu největší radost, kterou můžete na Vánoce zažít. Takže si držme palce, aby v tom příštím roce to takhle fungovalo každému, kdo tady dneska byl,“ uvedl Václav Třasák, specialista na dětské pořady.

Na závěr programu popřál studeňákům krásné prožití Vánočních svátků pan starosta a vedoucí kultury organizace SAK a se všemi návštěvníky začali společně odpočítávat poslední vteřiny do 18 hodiny. A právě s jejím úderem se rozsvítil Vánoční strom na náměstí Republiky.
Eduard Michna
Nový Jičín
od 13 350 Kč

Detail

ESSAT CZ, s.r.o.
Nový Jičín
od 87 Kč

Detail

BOHEMIA MARTEN SECURITY s.r.o.
Nový Jičín
od 16 400 Kč do 17 500 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků