Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

UŽ SVÍTÍ přilákalo stovky diváků

  • Studénka,

Předvánoční náladu zahájila železnou neděli akce Už svítí. Tradičního zahájení adventu a rozsvícení Vánočního stromu na náměstí ve Studénce se zúčastnily stovky návštěvníků, pro které byl připraven i doprovodný program.

„Máme program, který zajišťuje agentura Shaker, je tady dvou hodinový program pro děti, máme Ježíškovu poštu. Jsou zde různé ochutnávky, ať už domácí zabíjačky a jiných produktů,“ uvedl Jan Rodek, vedoucí kultury.

V rámci připraveného programu, který si pro děti opět po roce připravila agentura Shaker, si všichni společně zazpívali několik tradičních koled.

 „Představení jsme si připravili jiné, minulý rok jsme tady byli s tradičními Českými Vánocemi, letos to byly Andělské Vánoce. Spousty andělů, spoustu zábavy, nové soutěže a nejlepší na tom je, že byli super diváci. Zaplněné náměstí, lidi se krásně bavili, a to asi přináší nám umělcům, asi tu největší radost, kterou můžete na Vánoce zažít. Takže si držme palce, aby v tom příštím roce to takhle fungovalo každému, kdo tady dneska byl,“ uvedl Václav Třasák, specialista na dětské pořady.

Na závěr programu popřál studeňákům krásné prožití Vánočních svátků pan starosta a vedoucí kultury organizace SAK a se všemi návštěvníky začali společně odpočítávat poslední vteřiny do 18 hodiny. A právě s jejím úderem se rozsvítil Vánoční strom na náměstí Republiky.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků


Česká distribuční a.s. - NJ
Nový Jičín
od 3 800 do 7 600 Kč/měsíc

Detail

VKUS-BUSTAN s.r.o.- Nový Jičín
Nový Jičín
od 8 110 Kč/měsíc

Detail

JRG CARGO plus s.r.o. pracoviště Nový Jičín
Nový Jičín
od 25 000 Kč/měsíc

Detail

Dnešní premiéry