Téměř 200 občanů Studénky si spolu s dětmi ze SZUŠ Musicale zazpívalo známe koledy

  • 12:47,
  • Studénka ,

Známé koledy, které byly na tuto celorepublikovou akci vybrány, zazpívaly děti ze Základní umělecké školy Musicale a občané Studénky, kteří na akci dorazili.


Děti koledy znají, ale připravovali jsme se, jak kdo, kdo co zahraje a zazpívá, tak měsíc, tři týdny zpátky zhruba,“ řekl Zdeněk Kroutil ze SZUŠ Musicale.

O další program se postarala kapela SoundMates. Ta je složená ze dvou členů a Vánoční atmosféru navodili především zahraničními hity.  Jeden z členů je totiž Španěl.

„Momentálně vystupuje Novojičínská kapela SoundMates, která je složená z česko-španělského páru a zpívají jak Vánoční písničky, především zahraniční, ale mají připravené i zahraniční, uvedl Jan Rodek, vedoucí kultury.

„Bylo to dobré, krásné, minulý rok taky. Pamatuji si, že nebyla taková zima. Bylo to krásné, jak děti zpívaly, ale nemohl jsem se moc přidat,“ vysvětlil hudebník Marco Campos.

Koledy zazněly po celé Republice v takřka tisícovce měst a obcí. Akce je skvělou příležitostí k navození atmosféry těchto nejkrásnějších svátků. Ve Studénce se jí zúčastnilo na 200 lidí.
Eduard Michna
Nový Jičín
od 13 350 Kč

Detail

ESSAT CZ, s.r.o.
Nový Jičín
od 87 Kč

Detail

BOHEMIA MARTEN SECURITY s.r.o.
Nový Jičín
od 16 400 Kč do 17 500 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků