Projektová dokumentace na novou víceúčelovou sportovní halu by měla být hotová v průběhu letošního roku

Sportovní nadšenci se mohou těšit na nové sportovní vyžití ve Studénce, a to díky nové sportovní víceúčelové hale, kterou by chtělo Město vybudovat.

„Nicméně je to zatím ve dvou fázích, ve dvou rovinách, první věc je příprava projektové dokumentace. Šestnáctého prosince proběhlo otevírání obálek s nabídkami na tvorbu projektové dokumentace, tam jsme měli tři nabídky,“ řekl starosta Města Studénky Libor Slavík.

Nyní jsou nabídky posuzovány a po výběru firmy by měla být projektová dokumentace hotová někdy v průběhu roku 2020. Následně by mělo být vydáno stavební povolení.

„V tom mezidobí se bude pokračovat na změně územního plánu, jehož zahájení schválili zastupitelé již v září, a pracuje se na tom, aby hala mohla vyrůst v uvažovaných prostorech,“ uvedl starosta Města Studénky Libor Slavík.

Budova by měla být vysoká kolem deseti metrů tak, aby splňovala podmínky pro všechny míčové sporty. Kdy by se hala měla postavit zatím, ale není jisté, již teď však probíhají přípravy, které dokončení projektu postupně posunují k cílí.
Eduard Michna
Nový Jičín
od 13 350 Kč

Detail

ESSAT CZ, s.r.o.
Nový Jičín
od 87 Kč

Detail

BOHEMIA MARTEN SECURITY s.r.o.
Nový Jičín
od 16 400 Kč do 17 500 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků