Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Sak Studénka má od 1. ledna nového ředitele, který by chtěl zlepšit sportovní vyžití ve městě

  • Studénka,

V průběhu loňského roku bylo vypsáno nové výběrové řízení na pozici ředitele SAK Studénka. Nově totiž ředitelé neziskových organizací města musí po šesti letech obhajovat svůj mandát.


„Na základě transparentního výběrového řízení, byl Radě Města nakonec doporučen výběrovou komisí jako nejvhodnější kandidát pan Kamil Krahula, kterého Rada jmenovala do funkce od 1.1.2020 na dobu šesti let,“ řekl Starosta Města Studénky Libor Slavík.

Bývalá ředitelka Hana Maiwaelderová to ze začátku neměla jednoduché, organizaci převzala po Michalu Krumpochovi, který v ní zpronevěřil několik milionů.

„Pro diváky bych chtěl poděkovat za práci, kterou odvedla pro SAK Studénka, kterou přebrala tak říkajíc v troskách, v průběhu roku 2013 a myslím si, že dokázala v organizaci nastavit určité principy a mechanismy. Ta organizace funguje poměrně dobře,“ uvedl starosta Města Studénky Libor Slavík.

Kamil Krahula není ve funkci ředitele poprvé, v minulosti vykonával tuto pozici na Základní škole v Ostravě.

„Toto prostředí a novou pracovní funkci beru jako výzvu. Budu se snažit, aby lidé ve Studénce byli s mojí prací spokojení. Aby se zde všem dobře žilo, a aby jejich život byl co možná nejpestřejší, a abychom dělali spoustu akcí, které je budou bavit,“ řekl ředitel SAK Studénka Kamil Krahula.

Nový ředitel by chtěl zachovat stávající principy, které v organizaci fungují, a také pořádat více sportovních akcí, než tomu bylo doposud.

„První příklad, který mě napadá, dal by se uspořádat závod na kolech, dal by se uspořádat třeba běžecký závod. Samozřejmě pro mě bude také důležité jednat se sportovními kluby, které ve městě působí a ve spolupráci s nimi také pořádat další akce pro ně a pro ostatní lidi,“ sdělil ředitel SAK Studénka Kamil Krahula.

Sportovní nadšenci ve Studénce se tak mohou těšit na další sportovní akce, které by se tak mohly v budoucnu ve městě pořádat.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy