Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

SAK Studénka od nového roku nabízí nový rezervační systém. Novinkou je například platba platební kartou

  • Studénka,

Starý rezervační systém již byl zastaralý a bylo nutné jej vyměnit za nový. Díky němu tak lidé své vstupenky obdrží ihned po platbě na svůj email.


„Co se změnilo od toho starého systému je to, že už nebude možná platba převodem, je to z důvodu toho, že platba se připisovala někdy s dvoudenním zpožděním, a to znamenalo, že se platba připsala až po skončení akce, a ne v ten den, takže byly problémy,“ uvedl vedoucí kultury SAK Studénka Jan Rodek.

Postup přihlašování nebo rezervace vstupenek zůstává stejný. Na stránkách SAK Studénka stačí napsat základní kontaktní údaje, zvolit způsob platby a popřípadě si vybrat místa. Pokud by však lidé neměli zájem kupovat vstupenky online, mají možnost využít některých poboček SAK Studénka.

„Novinkou v systém je také to, že bude možný osobní odběr ve sportovním centru, baru na zimáku, informačním centru Městského úřadu a také v muzeu v rámci otevírací doby,“ uvedl vedoucí kultury SAK Studénka Jan Rodek.

Novinka nyní sjednocuje rezervační a obchodní systém na veškerých pobočkách sportu a kultury. Bohužel jeho spuštění neproběhlo úplně bez komplikací.

„Momentálně pracujeme na tom, že přenášíme data ze starého systému do nového. Z tohoto důvodu se omlouváme zákazníkům, že není možné momentálně rezervovat například kurzy nebo kupovat lístky na různé akce. Doufám, že jak bude vše v pořádku, tak budou všichni spokojení,“ uvedl vedoucí kultury SAK Studénka Jan Rodek.

Nejbližší akce, které jsou připraveny na rok 2020 jsou přednášky v knihovně, které začínají od 13. ledna, a pak Městský ples, na který se můžete těšit 14. února.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy