Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Na dalším ročníku Městského plesu letos vystoupil zpěvák Petr Kolář

  • Studénka,

Na 24 ročníku Městského plesu to vypadalo jako na skutečné Oscarové noci. Červený koberec, spousta Oscarů, Marilyn Monroe s Elvisem Presley jako živé sochy, předávání cen a spousta zábavy o kterou se postarali účinkující umělci.

„Hraje nám tady oblíbená kapela Rivieras Show Band, hlavní host byl Petr Kolář, vystupovali nám tady tanečníci z taneční skupiny Siderea, ti předvedli kabaretní vystoupení. Dále tady byla UV světelná show od skupiny Ilusias,“ uvedl vedoucí kultury Jan Rodek.

Hlavní hvězdou večera byl zpěvák Petr Kolář, kterého můžeme znát i z řady divadelních muzikálů. Hudební doprovod mu dělal pouze kytarista, ale jak sám uvedl, i bez kapely si koncert velmi užil.

„Já musím říct, že se mi to líbilo moc, i Ondrovi Pátkovi, který se mnou hrál na kytaru, a myslím, že atmosféra byla skvělá. Lidi to vzali úžasně, protože když celý večer hraje orchestr na takovéto akci a pak jen přijedeme my a jen tak akusticky hrajeme, tak si myslím, že je to příjemná změna, ale je to pro ucho samozřejmě těžší, i pro nás, umělce, je těžší diváky zaujmout a myslím si, že se nám to povedlo,“ uvedl zpěvák Petr Kolář.

„Akce se mi líbí moc, ples je krásný, je hezky uspořádaný, krásně nazdobené, jsem nadšená,“.

„Dnešní ples se mi líbí, upřímně řečeno jsem mile překvapený návštěvou,“.

„Dnešní ples je prostě úžasný a program taky,“ uvedli návštěvníci.

K plesu neodmyslitelně patří tombola. Letošní byla opravdu bohatá a návštěvníci mohli vyhrát více než 200 různých cen.

„Součástí každého plesu je tombola. Leto jsme měli pět slosovatelných cen, a to horské kolo, tablet, voucher na zájezd, dárkový koš nebo mixér, ale v normální tombole mohli vyhrát lidé velice zajímavé ceny jako jsou telefony, tablety, televize, lednice a mnoho dalšího,“ uvedl vedoucí kultury Jan Rodek.

Užít plesový večer, zatančit a zazpívat si letos přišla spousta návštěvníků. Městský ples byl opět vyprodaný a na parketě tančilo přes 300 lidí. 

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy