Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

O své první a hned veleúspěšné knize se do Studénky přijela rozpovídat herečka Sandra Pogodová

  • Studénka,

Zábavná povídková kniha složená z nejrůznějších příběhů, které se mohou přihodit kdykoli a komukoli. O tom je úspěšná kniha Sandry Pogodové, na níž se podílel i hereččin otec.


„Napsali jsme ji napůl a je tam 40 povídek. Povídek o nás, o našich přátelích, o naší rodině, samozřejmě taky o těch klasických karambolech, je to taková kniha, na které si zvednete sebevědomí. Jestli si připadáte, že jste nemotorný a nešikovný a často trapný, tak to je přesně knížka pro vás, na té si zvednete sebevědomí,“ vysvětlila herečka a spisovatelka Sandra Pogodová.

Herečka neustále jen září a se svou knihou opravdu přináší především pohodu. Pro svůj typický projev a herecký talent se rozhodli knihu doprovodit zábavnou talk show. Místa ve studénecké knihovně tak byla vyprodaná.

„Když už je o mě především známo, že jsem herečka, tak samozřejmě jsme si říkali, že by bylo hezké udělat ke knize talk show, protože já i táta jsme poměrně ukecaní, tak jsme udělali talk show Hoď se do pogody,“ doplnila herečka a spisovatelka Sandra Pogodová.

 „Kamarádka říkala, že tady paní Sandra je a už jsem dlouho nikde nebyla, tak jsem si udělala čas a jsem tady,“ řekla jedna z posluchaček.

„Přišla jsem, protože ji mám ráda a srší z ní energie, tak si myslím, že se to trošku přenese mezi nás, protože po zimě je potřeba trochu energie a veselo,“ vysvětlila svou návštěvu další.

„Nečetla jsem, ale doufám, že mě bude čekat pohoda,“ uvedla návštěvnice.

V knize se můžete dočíst i o společných zážitcích s osobnostmi české kultury, jak z pohledu Sandry Pogodové, tak i jejího otce – herce, spisovatele a skladatele Richarda Pogody.

„Vzhledem k tomu, že já už jsem v branži 30 let a můj táta dělal s Pavlem Dostálem léta, což je bývalý ministr kultury a jezdil 12 et třeba s Mirkem Horníčkem, tak tam je samozřejmě i spousta příběhů o slavných osobnostech české kultury, se kterými jsme něco prožili,“ uvedla herečka a spisovatelka Sandra Pogodová.

Podle slov Sandy Pogodové je kniha dvougenerační a dokáže zaujmout širokou škálu čtenářů a čtenářek. O úspěchu knihy dokládá i vysoká prodejnost, ze které je autorka nadšená.

„Teď jsme na nějakých sedmi tisících. Což, to já jsem nevěděla, to jsou super čísla. Dnes když má nějaká kniha 50 tisíc prodejnost, tak to je prý něco absolutně neuvěřitelného. My máme teď po třičtvrtě roce nějakých sedm tisíc prodaných výtisků, takže v nakladatelství skáčou radostí a já na to jen koukám,“ dodává s úsměvem Sandra Pogodová.

Úspěšnost knihy vede Sandru Pogodouvou a jejího otce k myšlence o vydání dalšího dílu. Jak nám sama Sandra závěrem svěřila, některé povídky už mají dokonce sepsané a fanoušci by se na nový díl mohli těšit začátkem příštího roku.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků