Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Hokejová stará garda se utkala s hvězdným týmem HC Olymp ve stogólovém zápase

  • Studénka,

I hvězdy z týmu HC Olymp dokázal v úvodním ceremoniálu zastínit jeden z nejuznávanějších hráčů a trenérů studéneckého hokeje. Po zahajovacím buly celý stadion sledoval, jak dres pana Miroslava Škrobánka slavnostně vstoupá vzhůru.

„Pěkné, pěkné, těší mě, že mě kluci pozvali. Dělal jsem jim trenéra. Bylo to pěkné. 40 let jsem tady dělal, 19 ředitelů jsem měl. Chybí mi, že nemůžu na led,“ uvedl oceněný Miroslav Škrobánek st.

Proti domácímu týmu Starých gard, kde nejstarší člen oslavil 62 narozeniny a aktivně obsadil bránu, vyjel pražský tým vedený hercem Martinem Dejdarem.

Nejen Martin Dejdar, ale třeba i bývalý předseda vlády Miroslav Topolánek, muž roku, profesionální jezdci a další. Ti všichni se postarali o odlehčenou hokejovou atmosféru a celé utkání si velmi užili.

„Bylo to úžasné, skvělá atmosféra, úžasní lidi, publikum, soupeř byl skvělý. Bylo to gentlemanské. Myslím si, že do poslední chvíle se diváci náramně bavili, měl jsem radost. Máte tady skvělé publikum, sem budeme jezdit častěji,“ uvedl s nadšením herec a hokejista Martin Dejdar.

Pro mužstvo Studénky byl tento zápas nevšedním zážitkem a pro některé skvělou příležitostí, jak se po dlouhé době vrátit na led.

„Stará garda, která nastoupila proti týmu HC Olymp, trénovala poctivě celý měsíc, chodili na tréningy žáků, připravovali se. Jsou zde hráči, kteří obuli brusle snad po 20 ti letech, za což klobouk dolů, smekám. Myslím, že se celá akce nese v duchu fair play, zábavy a lidé si to užívají,“ uvedl ředitel SAK Studénka Kamil Krahula.

„Já myslím, že je strašně dobře, že se něco takového ve městě Studénka uskutečnilo, že se sešla výborná parta chlapů jednak ze Studénky a určitě i z Olympu Praha. Pro všechny je to, myslím si, dobré zpestření volného času a ten zápas jedeme na krev, na plno. Jsou nepříjemní, jsou zajímaví jmény a někteří nás svým výkonem velmi překvapili,“ uvedl kapitán Staré Gardy Miloš Holaň ml.

Netradiční zápas si užili domácí hráči, hosté, trenéři a samozřejmě i diváci. Ti v dresech a týmových šálách Studénky fandili z plných plic nejen domácím, ale i týmu Martina Dejdara, jejich gólům a vzájemným potyčkám.

„Atmosféra super, výsledky perfektní, naši jsou dobří, jen tak dále, ještě zbývá jedna třetina, tak doufám, že vyhrají.“

„Bylo to pěkné, dalo se na to dívat.“

„Zápas byl pěkný, sranda, bavili jsme se celou dobu.“

„Zápas se mi líbil, bylo to „fajné jak cyp“, hráli úplně luxusně a komedie byla neskutečná.“

Celé sobotní odpoledne bylo bezesporu emotivním zážitkem. Neslo se v duchu sportovní vyrovnanosti a úcty, přátelské atmosféry a nevšedních zážitků.


Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků