Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

800 míst pro studeňáky bylo zaplněno během dvou dní

  • Studénka,

V pondělí ráno poprvé otevřela nová zubní klinika společnosti DentAdel Medical. Během chvíle se před novou ordinací vytvořila fronta zájemců, kteří se přišli přihlásit k novým zubním lékařům.

„Je to dobré, protože bez zubů je to zlé, já mám sice nový chrup, ale potřebuji ho vyměnit.“

„Já jsem byl dvacet let u pana Baroše v Bílovci, jenomže tam byly problémy, a tak jsem šel k paní Břízové, ta ale teď končí. Dozvěděl jsem se, že se tady otevřela nová klinika, tak jsem přihlásil.“

„Já jsem byl u jedné zubařky, ta ale bude končit, protože je důchodkyně.“

„Myslím si, že je určitě dobře, že to tady vzniklo, že se podařilo získat dva zubaře, protože ta krize se netýká jen moravskoslezského kraje. Tak jsem vyrazil, abych získal i jedno místo pro sebe.“

Kapacita osmi set studeňáků byla naplněna již v úterý. Je možné že ordinace v budoucnu přijme další pacienty, jestli však budou ze Studénky se neví.

„Z některých ohlasů, které máme, tak je mnoho lidí rádo, že mají možnost se zaregistrovat, i když někteří i negativně vnímají to, že musí zaplatit nějaké finanční prostředky za vstupní prohlídku. Ty ohlasy jsou ve větší míře pozitivní, protože máme na území města konečně zubaře, který přijímá pacienty, kteří měli dlouhodobě problém stomatologa sehnat,“ uvedl starosta města Studénky Libor Slavík.

Studénka získala nové ordinace, ale jedna z těch původních ve městě končí. 30. dubna ukončuje svoji činnost doktorka Helena Břízová, která má svou zubní ordinaci na ulici Bezručova.


Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků