Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Lidé mohou žádat o vrácení vstupného za zrušené akce

  • Studénka,

Kdy se opět vrátí kulturní akce zatím jisté není. Ve Studénce ale probíhají předběžné přípravy na sezonu a hledají se náhradní termíny.


„Snažíme se, aby ty akce byly přesunuty na období, kdy by mohly proběhnout. To znamená někdy v září nebo říjnu. Některé akce budou muset být zrušeny zcela,“ uvedl ředitel SAK Studénka Kamil Krahula.

„Pokud někomu náhradní termín nevyhovuje, samozřejmě budeme vracet peníze za vstupenky, budeme je vracet takovým systémem, že ti, kteří budou chtít vstupenky vrátit prosíme, aby nám zaslali fotografii vstupenek, popřípadě číslo vstupenky,“ sdělil vedoucí kultury SAK Studénka Jan Rodek.

K největším akcím ve městě, o které fanoušci kultury pravděpodobně přijdou, patří například Den města.

„Ten se bude konat buď na podzim, ale s jinými kapelami, než s kterými jsme počítali teď v červnu. Pokud najdeme nějakou schůdnou cestu a domluvíme se s kapelami, tak Den města letos vůbec nebude a uskuteční se až příští rok v červnu,“ řekl vedoucí kultury SAK Studénka Jan Rodek. 

I když jsou kulturní akce v nedohlednu, sportovci se mohou těšit alespoň na otevření Fitcentra ve městě. To by mohlo být 25. května. Jeho provoz bude ale v omezeném režimu, šatny a sprchy zůstanou zavřené.

Nahlásit chybu
Ministerstvo obrany - Vojenské zařízení 5512
Hostašovice
od 20 000 do 30 000 Kč/měsíc

Detail

VaKo stavební s.r.o. - Kopřivnice
Kopřivnice
od 33 000 do 42 000 Kč/měsíc

Detail

ASB SQUASH s.r.o. - Nový Jičín a stavby prováděné společností
Nový Jičín
od 28 000 do 32 000 Kč/měsíc

Detail