Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Děti se letos s aerobikem rozloučily Vánoční lekcí

  • Studénka,

Do tělocvičny se na čas mohly vrátit i děti, které v Rodinném centru navštěvují lekce aerobiku. V omezeném počtu a menších skupinách si před Vánoci a opětovným uzavřením užily poslední pohybový kurz.

Jůlie Tomášková, lektorka: „Letos nás čeká poslední hodina. Můžeme ji mít díky tomu, že povolili tréningy. Určitě si ji užijeme a příští rok v lednu a doufám, že všichni, v plném počtu.“

Tréningy jsou různorodé. Po zopakování všech cviků děti nacvičují sestavy. Nejdříve se ale probíhá rozcvička. Celkem se nácviku sestav účastní 6 větších dětí a osm v nižší věkové kategorii. Díky opatření vlády není možné, aby děti trénovaly v plném počtu.

Jůlie Tomášková, lektorka: „Nejdřív se zahřejeme, protáhneme se, zkusíme si sestavu a různé prvky v aerobiku.“

Bohužel si členové kroužku aerobiku letos moc neužily. Na začátku školního roku trénovaly jen několik týdnů a pak se dle nařízení vlády nemohli scházet. Znovu mohl kroužek začít až na podzim.

Jůlie Tomášková, lektorka: Letos jsme měli pár hodin v září, pak nám to zavřeli a začali jsme opět až v listopadu, kdy nám to povolili.“

Poslední tréning dětí byl ve Vánočním duchu. Krom vánočního stromečku nechyběly dárky a všechny děti přišly v oblečení s vánoční tématikou nebo v tradiční čepici. Aerobik je jedním z mála kurzů, který mohl být, po krátkém rozvolnění, v Rodinném centru otevřen.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy