Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Minigolf bude v provozu až příští rok

  • Studénka,

Areál minigolfu ve Studénce se musel letos uzavřít. Důvodem je havarijní stav jednotlivých odpališť. Ty jsou teď popraskané a plné děr. Jedenáct let staré sportoviště se bude muset zrekonstruovat.

Ondřej Stanek, vedoucí technického úseku SAK Studénka: „Cementové desky, které jsou povrchem odpališť letošní zimu nepřežily. Zateklo do nich hodně vody, desky pak nabobtnaly a popraskaly. Nepomohla jim ani letošní mrazivá zima.“

V areálu se nachází 27 různých drah, které jeví značné známky opotřebení. Kdy k rekonstrukci dojde a co bude s místním minigolfem dál je zatím v jednání.

Kamil Krahula, ředitel SAK Studénka: „Uvažujeme o dvou variantách, první z nich je ta že minigolf zůstane na původním místě. Nabízí se také možnost, že bychom golfové dráhy přesunuly do areálu přírodního koupaliště. Rekonstrukce je plánovaná až na příští rok. Budeme se tedy snažit vyčlenit prostředky na rok 2022. K případnému přesunu by došlo ještě před letní sezonou.“

Cena opravy studéneckého minigolfu byla vyčíslena na zhruba 120 tisíc korun. Golfový nadšenci si tak ještě chvíli budou muset počkat.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy