Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Během letního festivalu proběhlo patnáct akcí

  • Studénka,

27. srpna skončil letní festival. Lidé během něj navštívili patnáct akcí, které byly určeny jak pro děti, tak i pro dospělé. Nechyběla divadla, poslechové koncerty nebo letní kina. Největší úspěch zaznamenala akce Fajne léto.

Koncem srpna skončil studénecký Letní festival. Děti se rozloučily s létem na místním koupališti. Původně byly plánovány vodní atrakce, kvůli počasí se ale děti musely spokojit s atrakcemi na souši.

Lucie Zajícová, organizátorka akce: „Dnes máme ukončení léta pro děti, v pátek pak bude pro dospělé. Děti si to tu mohou užívat až do večera. Vstupné na akci je zdarma a koupaliště je otevřené pro všechny. Otužilci se mohou i vykoupat.“

Festival ve městě probíhal od 2. července do 27. srpna a lidé během něj mohli navštívit patnáct akcí. Většina z nich se konala převážně na zimním stadionu.

Radka Tomášková, vedoucí kultury SAK Studénka: „Letní festival byl nabitý spoustou zábavy jak pro děti, tak i pro dospělé. Nechyběly různá divadelní představení, například klauna Bublína. Na zahájení a ukončení léta byly například nafukovací atrakce. Pro dospělé byly určeny poslechové večery, zábava nebo letní kino.“

„Je to tady super.“

„Je to tu dobrý.“

„Jsem tu s maminkou, baví mě to tu moc.“

Oproti minulým ročníkům festivalu, letos proběhlo více akcí pro dospělé. Celý letní festival vyšel zhruba na sto padesát tisíc korun.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy