Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Na předvánoční koncert Martina Chodúra dorazilo 188 diváků

  • Studénka,

Čtvrtou adventní neděli se zaplnil Dělnický dům ve Studénce lidmi při příležitosti předvánočního koncertu Martina Chodúra. Zazněly písně z alba Tisíc a jedna noc i koledy z CD Hallelujah. Celkově přišlo 188 návštěvníků.

Předvánoční koncert Martina Chodúra v Dělnickém domě ve Studénce přilákal téměř 200 diváků. Slavný zpěvák se poprvé dostal do podvědomí lidí díky vítězství v soutěži Česko Slovenská Superstar. Hodinu a půl dlouhý koncert odstartoval písní Tajemství.

Martin Chodúr, zpěvák: „Ve Studénce hrajeme s kapelou poprvé. Možná jsem tu někdy byl sám nebo s jiným projektem. Kapelový koncert je to ale první. Co se týká repertoáru, tak je úplně nový. Odehrajeme celé aktuální album Tisíc a jedna noc. Protože se blíží Vánoce, tak k tomu zahrajeme několik písní z mého alba, které jsem natočil před třemi lety s Janáčkovou filharmonií Ostrava, což jsou vánoční písně a koledy.“

I přes to, že museli lidé dodržovat platná hygienická opatření, tak si koncert užili.

Radka Tomášková, vedoucí kultury SAK Studénka: „Všichni museli splnit aktuální vládní opatření, a to buď o očkování nebo prodělání nemoci. V předprodeji bylo prodáno 160 lístků a na místo se dostavilo asi 20 osob. Jeden z vánočních koncertů se nám neuskutečnil, byl vánoční koncert Adama Malíka se skupinou Barock, ten jsme přesunuli na jaro roku 2022.“

anketa:

„My jsme očkovaní, nevadí nám to, těšili jsme se už minulý rok.“

„Samozřejmě se těšíme, jenom mi vadí ta rouška.“

„Nevadí mi to, jsem třikrát očkovaná a na koncert jsem se těšila.“

Celkově do Dělnického domu dorazilo čtvrtou adventní neděli 188 návštěvníků. Další akcí, kterou Sport a kultura ve městě plánuje, bude 16. ledna Maškarní karneval pro děti.

Nahlásit chybu