Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Zábavné bruslení na zimním stadionu si přišlo vyzkoušet na sedmdesát lidí

  • Studénka,

První únorový pátek pořádala Sport a kultura ve Studénce zábavné bruslení. Během něj bavili hodinu a půl dlouhým programem Klauni z Balónkova. Děti si vyzkoušely nejrůznější soutěže a zhlédly taky tvorbu zvířat z balónků.

Sport a kultura má v plánu letos na šedesát akcí pro děti i dospělé. Jednou z nich bylo zábavné bruslení. To proběhlo první únorový pátek letošního roku na zimním stadionu. Akce byla určena převážně pro děti, ale užili si ji i dospělí. O zábavu se postarali Klauni z Balónkova, kteří se ve Studénce naposledy ukázali během Maškarního karnevalu v Dělnickém domě.

Tereza Pufferová, moderátorka: „Dnes tady bruslíme s Klauny z Balónkova, abychom děti trochu rozhýbali. Budeme plnit různé úkoly, samozřejmě bruslit a také tančit. Bude to tanec na ledě, a jsem zvědavá, jak to dopadne. Pokud děti úkoly splní, dostanou různá zvířátka, kytičky a tak podobně. Do Studénky jezdíme pravidelně.“
Radka Tomášková, vedoucí kultury SAK Studénka: „Pro dnešek jsme si připravili klaunobruslení hlavně proto, že mají dnes děti pololetní prázdniny. Klauni s dětmi dělají různé soutěže, mohou například ve střelbě na branku anebo dělají různé triky na ledě.

Mimo různé soutěže, které děti vyzkoušely, ocenily také tvarování nejrůznějších zvířat z balónků.

anketa:
„Je to super, přišli jsme s malou, která dělá krasobruslení. Navíc miluje klauny, takže to byla jasná volba“
„Je to super. Jsme hrozně rádi, že taková akce pro děti vůbec je v této době. Jsme nadšení.“
„Líbí se nám tu, neviděli jsme ještě všechno, ale zatím dobrý.“
Radka Tomášková, vedoucí kultury SAK Studénka: „Jako další akci jsme připravili Retro mejdan, který proběhne 18. února. Je určen pro starší kategorii, zavzpomínáme na devadesátá léta a pořádně to rozjedem.“

Na zábavné odpoledne pro děti na zimním stadionu nakonec dorazilo na 70 návštěvníků.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy