Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Rodinné centrum ze Studénky po celý květen slaví měsíc rodin

  • Studénka,

V Rodinném centrum ve Studénce v květnu slaví Měsíc rodin, proto uspořádalo hned sérii akcí. První z nich bylo tvoření ke Dni matek. Děti během něj měly za úkol tvořit dárky pro své maminky. Nakonec vznikly speciální stojánky s fotografií.

Den matek je sice až 8. května. Rodinné centrum pro děti přichystalo speciální tvoření věnované tomuto svátku o pár dní dříve. Hlavní myšlenkou bylo vyrobit dárek pro své maminky.

Lucie Zajícová, vedoucí Rodinného centra: „Dnes tvoříme dárek pro maminky. Děti si udělají takový stojánek na fotografii. Děti jsem vyfotila Polaroidem, udělala jsem jejich podobiznu a tu jsme umístili na kamínek, který jsme pomalovali a ozdobili různými korálky.“
anketa:
Nejlepší bylo, když jsem malovala kamínek.“
Bylo to super a bavilo mě, jak jsme dělali tu fotku.“

Celý květen věnuje Rodinné centrum oslavám rodin, proto uspořádalo hned několik akcí, které se právě rodinám s dětmi věnují. První z nich bylo tvoření pro děti ke Dni matek. Další akce následuje hned v následujícím týdnu.

Lucie Zajícová, vedoucí Rodinného centra: „Po celý květen má Rodinné centrum v rámce měsíce květen měsíc rodiny. Udělali jsme květnovou výzvu, kdy chceme dosáhnout co největší koláže rodinných fotografií. Z nich pak uděláme velký baner, který nás bude provázet na velkých akcích, jako například Den města. Další akcí bude Swap rostlinek, bylinek a semínek, který proběhne 10. května v tělocvičně.“

Největší akcí, kterou Rodinné centrum k měsíci rodin plánuje, bude 15. května Den rodiny. To proběhne před zimním stadionem a nebudou chybět soutěže a hry pro děti, skákací hrad nebo zábavné vystoupení.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy