Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Prázdninové středy patří ve Studénce dětem

  • Studénka,

Prázdninové středy ve Studénce patří dětem. První akce pro nejmenší, Kouzelnická show, se konala u zimního stadionu. Početné publikum pobavil mistr České republiky v moderní magii.

Zručné kousky kouzelníka Ondřeje Sládka, mistra České republiky v moderní magii, sledovaly ve sportovním areálu desítky dětí i dospělých. Přišli si užít první z prázdninových střed, která jsou ve Studénce už tradičně věnovány právě nejmenším.

Lucie Zajícová, vedoucí Rodinného centra: “V rámci Letního festivaly máme připraveny kace jak pro dospělé, tak pro děti. Celkem je to osm akcí pro děti, různé tvoření, pohádky a dneska tady bude Kouzelnická show, takže děti čeká i kouzelnický workshop a na chvilku se stát opravdovým kouzelníkem.”
Ondřej Sládek, kouzelník: “Mám připravené hlavní kouzelnické vystoupení pro děti a po jeho skončení bude probíhat tvarování balonků a na závěr workshop. Děti se naučí jednoduchá kouzla, která potom mohou vyzkoušet a ukázat doma rodinám a přátelům.”

Společnost Sport a kultura ve Studénce zahájila prázdninové programy ve Studénce v rámci Letního festivalu prvního července. Co se týče dětských akcí, po kouzelníkovi následovala pohádka divadélka Ententýky, a další středu, 27. července, si mohou kluci a holky v dílničce vytvořit lucerničky.

Lucie Zajícová, vedoucí Rodinného centra: “Všechny akce pro děti plánujeme před zimním stadionem, většinou se odehrávají venku. Jen kdyby náhodou bylo nebylo příznivé počasí, akce přesuneme do baru ve sportovním centru. Během toho samozřejmě probíhají také akce pro dospělé, jako poslechovky, letní kino a nebo třeba rockotéky až po ukončení prázdnin v diskotékovém duchu.”

Tou nejbližší akcí pro dospělé je tedy 23. července poslechový a taneční večer, taktéž před zimním stadionem, poslední sobotu v červenci to bude rockotéka v zahradě Dělnického domu.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávyCentrum pro zdravotně postižené Moravskoslezského kraje o.p.s. - Nový Jičín, Kopřivnice a okolí
Nový Jičín
od 23 000 do 30 000 Kč/měsíc

Detail

MAKOVEC a.s. - Nový Jičín
Nový Jičín
od 26 000 do 30 000 Kč/měsíc

Detail

MAKOVEC a.s. - Nový Jičín
Nový Jičín
od 23 000 do 26 000 Kč/měsíc

Detail