Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Plesovou sezonu ve Studénce zahájil maškarní karneval

  • Studénka,

Začátek plesové sezony ve Studénce oznámil maškarní karneval pro děti. Konal se v Dělnickém domě v kouzelnickém duchu Harryho Pottera.

Dělnický dům zaplnily hned druhou lednovou neděli děti v rozmanitých kostýmech, aby se pobavily a zadováděly si na tradičním maškarním karnevalu.

Radka Tomášková, vedoucí kultury SAK Studénka: “Začíná nám sezona plesů, tak nesmíme zapomínat na děti, takže jeden ples jsme připravili i pro děti. Jedná se o maškarní karneval, který je dnes v duchu Harryho Pottera. Sešla se tady spousta dětí, měli jsme vyprodáno, pro děti je připraven bohatý program, nakonec diskotéka, nějaké tvořivé dílny, malování na obličej, je toho opravdu spoustu.”
Kristýna Marková, SAK Studénka: “Máme zde kouzelníci Radanu, je to na téma Harry Potter, a také naše pozvání přijal oblíbený kamarád Mimoň. Máme zde bohatou tombolu, sladkosti nebo oblíbené dětské drinky, například Mimoňův sen, ohnivý pohár.”

K dalším atraktivity bálu pro děti patřili i fotokoutek, soutěže nebo promenáda v maskách.

Dospělí je tu na parketu vystřídají už 21. ledna, kdy se zde koná Sportovní ples a v pátek 17. února 25. Magický ples města.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy