Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Děti si užily příměstský tábor plný výletů

Poslední prázdninové dny strávily děti na příměstském táboře. Dočasný azyl jim poskytl ludgeřovický Český svaz chovatelů ve své klubovně. Ale času tady nestrávili malí táborníci příliš mnoho: vyráželi odtud především na výlety do okolí.

Na příměstském táboře se sešly děti od 5 do 15 let. Takže organizátoři museli připravit opravdu rozmanitý program, aby si v něm každý našel to své. Výlet do Ostravy na radniční věž, prohlídka staveb v Miniuni nebo projížďka na ponících…kromě výletů ale zůstal čas také na hraní

Organizátoři tábora se pustili do takového projektu poprvé. Před pár týdny ještě ani nedoufali, že že bude o příměstský tábor v Ludgeřovicích zájem.

„Zpočátku jsme si mysleli, že tábor ani nenaplníme, ale ještě poslední den se nám hlásily děti a rodiče nás prosili, abychom je ještě vzali. Původně byl strop 20 dětí, teď jich máme 27, takže jsme posílili i dozor, říká vedoucí  Dana Grucmanová.

Pětidenní příměstský tábor zakončilo setkání s místními dobrovolnými hasiči a také strážníky Městské policie Hlučín, kteří dětem představili svou práci. Na místo přivezli i techniku a tak si ji děti mohly zevrubně prohlédnout.

Kamil Reichel - výrobna
Markvartovice
od 20 000 do 24 000 Kč/měsíc

Detail

Kohimex, spol. s r.o. - pracoviště Píšť
Píšť
od 22 300 do 23 000 Kč/měsíc

Detail

Lukáš Rinka - Gyros Kravaře
Kravaře
od 17 800 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Japonské dny v Ostravě

Více PR článků