Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Na Opavsku hořel rodinný dům, garáž, auto i zemědělské stroje

  • Opava,

Pět jednotek hasičů zaměstnal ve středu ráno velký požár v Třebomi na Opavsku. Oheň pohltil garáž, kde kromě osobního auta stály i zemědělské stroje a vzápětí přeskočil na rodinný dům. Požár se naštěstí obešel bez zranění, škoda byla předběžně vyčíslena na 2 miliony korun.

Hořet začalo krátce před půl osmou ráno. Do Třebomi vyjela profesionální jednotka z Opavy a spolu s ní čtyři dobrovolné jednotky ze stanic Sudice, Strahovice, Kobeřice a Bolatice. "Od přilehlé garáže, ve které stál osobní automobil VW Golf, traktor a další zemědělské stroje, začala hořet ještě před příjezdem hasičů fasáda třípodlažního rodinného domku," informoval mluvčí hasičů Petr Kůdela.

Pak už to šlo ráz na ráz a v plamenech se ocitla i část rodinného domu a jeho střecha. "Hasiči dostali oheň pod kontrolu za necelé tři hodiny, dohasili ho s rozebíráním konstrukcí za další dvě hodiny," doplnil Kůdela.

Naštěstí se během požáru nikomu nic nestalo a jeho příčina je v šetření. Předběžná škoda byla odhadnuta na dva miliony korun.
SHF Hudební výlety - Eben: Labyrint světa a ráj srdce

12.09. 18:00
Opava, Opava – Kostel sv. Vojtěcha

SHF - Eben: Labyrint světa a ráj srdce

13.09. 15:00
Ludgeřovice, Kostel sv. Mikuláše, Ludgeřovice

SHF: Zuzana Růžičková: Hudba znamená život / beseda

23.09. 20:00
Opava, Vodárenská věž, Opava

DENTAL MEDICINE k.s. - pracoviště Raduň
Raduň
od 19 600 do 40 000 Kč/měsíc

Detail

Pracoviště Čerpací stanice Prim
Dolní Benešov
od 16 100 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků