Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Řidička v Opavě srazila na přechodu pro chodce dvě děti

  • Opava,

Dvě dívky ve věku 5 a 10 let srazila na přechodu pro chodce v Opavě 45letá řidička. Obě dívky naštěstí utrpěly lehká zranění, se kterými byly převezeny do opavské nemocnice. Podrobnostmi nehody se zabývají policisté.

Nehoda se stala v úterý 2. listopadu po 6. hodině ranní na ulici Olomoucká v Opavě.

René Černohorský, mluvčí PČR Opava: "V té době řídila 45letá žena z Opavska osobní motorové vozidlo tovární značky Peugeot 206 po výše uvedené ulici ve směru od obce Slavkov k centru města, přičemž na vyznačeném přechodu pro chodce v křižovatce ulic Olomoucká - Vančurová - Dostojevského v Opavě nedala přednost dvěma nezletilým chodkyním ve věku 5 a 10 let z Opavy a narazila do nich."

Obě dívky po střetu upadly na zem a bylo jim způsobeno zranění lehčích charakterů s nutností lékařského vyšetření a ošetření v opavské Slezské nemocnici.

René Černohorský, mluvčí PČR Opava: "Ke zranění žádné jiné ze zúčastněných osob nedošlo a celková hmotná škoda na majetku byla vyčíslena na finanční částku ve výši několika stovek korun. Orientační dechová zkouška vyzněla u shora uvedené řidičky automobilu negativně."

Příčiny a okolnosti dopravní nehody dál prověřují opavští dopravní policisté.

Nahlásit chybu


K tématu
Kohimex, spol. s r.o. - pracoviště Píšť
Píšť
od 30 000 do 40 000 Kč/měsíc

Detail

René Exner - Opava
Opava
od 35 000 Kč/měsíc

Detail

Kohimex, spol. s r.o. - pracoviště Píšť
Píšť
od 30 000 do 40 000 Kč/měsíc

Detail