Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

V opavské nemocnici začne v pondělí stěhování dalších ambulancí

  • Opava,

Rekonstrukce pavilonů ve Slezské nemocnici v Opavě pokračují. Zhruba šest měsíců se počítá s rekonstrukcí pavilonu V/D (oddělení chirurgie - lůžková část), hotovo má být v září letošního roku. Proto bude nutné vystěhovat postupně v rámci akce připomínající “Kulový blesk” v průběhu nynějších dvou měsíců hned několik oddělení.

Vůbec první přijde na řadu v pondělí 30. ledna stěhování anesteziologické ambulance, ta bude přemístěna z budovy V do budovy H, vstup zadním vchodem vedle nefrologické ambulance, kde bude ordinovat ve dnech pondělí až čtvrtek. V pátek ji pacienti najdou na pavilonu V, a to v jedné z ortopedických ambulancí.

Kamila Bindrová, mluvčí nemocnice: "Současně se přestěhuje chirurgická odborná ambulance z prvního patra budovy V části “D” do čtvrtého patra V části “C” (jde konkrétně o ambulance viscerální, mamární, proktologickou, stomickou, kýlní a nutriční), tedy na místo vyšetřovny Neurosona a kožní ošetřovny. Telefonní spojení zůstává stejné jako doposud."

V rámci přípravy rekonstrukce severního křídla pavilonu L se stěhuje plicní ambulance z přízemí nynější části pavilonu L do prostor bývalé anesteziologické a chirurgické odborné ambulance v pavilonu V části “D” ve druhém patře.

Kamila Bindrová, mluvčí nemocnice: "Východní část pavilonu L je již opravena, do ní se postupně nastěhuje kompletní neurologické oddělení, nejprve část ambulantní, sídlit bude v prvním patře. Přístup do ambulance bude po dobu rekonstrukce severní části pavilonu L zajištěn hlavním vchodem pavilonu N, dále přes spojovací krček do pavilonu L."
Karel Siebert, ředitel Slezské nemocnice: "Omlouváme se našim pacientům za komplikace se stěhováním ambulancí, nicméně to vyžadují stavební rekonstrukce a úpravy, které následně přinesou zlepšení komfortu a prostředí naší nemocnice."
Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy