Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • CENY STARŠÍCH BYTŮ V MSK MEZIROČNĚ VZROSTLY NEJVÍCE ZE VŠECH KRAJŮ
  • V NEMOCNICI KARVINÁ-RÁJ OTEVŘELI KURZY PRVNÍ POMOCI ZAMĚŘENÉ NA MALÉ DĚTI
  • U DOBRÉ (F-M) RÁNO ZEMŘELA MLADÁ ŘIDIČKA PO STŘETU S NÁKLADNÍM AUTEM
  • KARVINÁ CHYSTÁ PROMĚNU AREÁLU LODIČKY V PARKU BOŽENY NĚMCOVÉ
  • FRÝDEK-MÍSTEK PŘIPRAVUJE ARCHITEKTONICKOU SOUTĚŽ NA ČESKÝ DŮM
  • OBVOD SLEZSKÁ OSTRAVA SHÁNÍ VYUŽITÍ PRO BUDOVU NA CHITTUSSIHO ULICI
  • PODLE POVODÍ ODRY BYL BŘEZEN Z HYDROLOGICKÉHO POHLEDU SPÍŠE PODPRŮMĚRNÝ
  • REVOLUTION TRAIN JE V MS KRAJI, PRVNÍ ZASTÁVKOU BYLA STUDÉNKA
  • MENSTRUAČNÍ VLOŽKY JSOU DOSTUPNÉ NA VŠECH OSTRAVSKÝCH ZÁKLADNÍCH ŠKOLÁCH
  • TĚRLIČTÍ ODMÍTAJÍ STAVBU OBCHVATU S TUNELEM, KTERÝ DO OBCE PŘIVEDE KAMIONY
  • PRI NOČNÍM POŽÁRU BÝV. BISTRA BEDŘICH V OSTRAVĚ-PŘÍVOZE NEBYL NIKDO ZRANĚN
  • V OSTRAVĚ-HRABOVÉ VZNIKÁ MOKŘAD S TŮNĚMI
  • HASIČI Z JABLUNKOVA OSLAVILI 30 LET ČINNOSTI JEDNOTKY JPO II
  • VENKOVNÍ BAZÉN V NOVÉM JIČÍNĚ DOSLOUŽIL, KVŮLI REKONSTRUKCI V LÉTĚ NEOTEVŘE
  • CYKLISTICKÝ ZÁVOD PORUBAJK MĚNÍ START. ZAČÍNÁ SE NA ALŠOVĚ NÁMĚSTÍ

Hra se smetanovou z OC Zlaté Jablko Zlín

Ostrava-město |

Jestliže si na počátku každé sezóny pokládáte otázku, jakou barvu byste mohla doplnit do svého šatníku, v letošních jarních kolekcích rozhodně vsaďte na smetanovou. Je velmi decentní a elegantní.

Sluší více než klasická křídově bílá, dá se skvěle kombinovat s barevným šatníkem a ještě se odráží v obličeji, čímž rozzáří a omladí každou tvář.

První článek našeho fashion blogu, který pro Vás budu pravidelně připravovat, jsem si tedy nazvala Hra se smetanovou a dodala bych jen: „Slízněte smetanu z aktuálních fashion trendů jarních kolekcí OC Zlaté Jablko Zlín.“ A že to bude skutečně, pochoutka můžete vidět na fotografiích tohoto článku. Kolekce nabízely tolik možností, že jsem se rozhodla si s outfity pořádně vyhrát. Vybírala jsem k obměnám jen outfity doplněné o modely ze smetanových odstínů, ale také kabelky, boty a doplňky. Chyběla už jen smetanová zmrzlina. Ale na tu si ještě počkáme. Neboť jarní outfity si žádají především svrchníky, které nás přeci jen zahřejí. V ranních a pozdních odpoledních hodinách se bez bundiček rozhodně neobejdu. A co Vy?

Proto jsem v prvním outfitu vsadila na smetanovou bundu ve střihu trendového „křiváka“. A ten se pak bude objevovat i v dalších outfitech, jen v jiných podobách. Bundu křivák snad zná každý, kdo se zajímá o módu. Neodmyslitelně patří nejen ke vzpomínkám na hvězdy, jako je Michael Jackson, či kterýkoli umělec z punk-rockové scény. Svou doslova slabostí pro křivák je známá také top modelka a fashion ikona, Kate Moss. Celoživotně nošený křivák ve své skříni přiznává také Beata Rajská v nové knize Ústřižky Beaty Rajské. Vzpomínky na mou první koženou bundu jsou spojeny právě s modelem křivák. Tedy - I love křivák.

Oblékat křivák však ještě neznamená držet se punk-rockového fashion stylu. Naopak. Křivák ve smetanové barvě působí velmi decentně. Pokud k němu stylingujete také smetanové lodičky, kabelku nebo šátek, můžete další barvy outfitu vybrat ve výrazných barvách, ale dámu v sobě nezapřete. Dodat ženský prvek do šatníku a přesto být oblečena pohodlně, není snadné. Tento článek můžete použít jako návod, jak se smetanovou barvou ve své skříni pracovat dále a zachovat nápaditost stylu.

Do prvního outfitu jsem zvolila růžové doplňky – náhrdelník, šátek a set kabelky s peněženkou. Nezapomněla jsem ani na rtěnku pink barvy, která je velmi trendová. Pokud jste si ještě na letošní jaro/léto nepořídila výraznou rtěnku růžových či neonově červených odstínů, je třeba navštívit Douglas Parfumerii nebo Yves Rocher. A jestliže dáváte přednost tmavším odstínům, skvělým tipem pro koupi rtěnky je ostružinová barva. Vše doplněno o koženkovou sukni s vyšívanou, trendovou bordurou v bočních švech.

V dalším outfitu jsem vyměnila pouze kabelku za psaníčko, ale smetanové barvy jsem se stále držela. Vyzkoušela jsem i šátek smetanovo-růžových odstínů s motýlky, který barevně korespondoval se rty. Nové náramky a náhrdelníky outfit oživily.

A protože jsme chtěli zkusit i sportovnější a rebelštější modely, stylingovali jsme semišovou bundu přírodních, hnědých odstínů. Místo šátku jsme zvolili klobouček z H&M, který miluji. Pokud si obléknete jeansy, bílý top a přidáte tento klobouček, stejně bude Váš outfit neobvyklý a garantuji Vám, že se po Vás otočí každá druhá osoba na ulici. Tenhle klobouk je prostě „to nejvíc“.

A jelikož v tomto článku padlo několikrát slovo křivák, na závěr jsem si nechala pózování přímo ve zlínském OC Zlaté Jablko v černém křiváku. I ten byl však velmi neobvyklý a musím přiznat, že velice pohodlný. Prodloužený střih bundy nejen zúží každou postavu, ale zakryje bederní část těla, což oceníte hlavně v chladných dnech. Elastický materiál modelu Vám umožní snadný pohyb a tuto bundu nemusíte odkládat ani v restauraci, což u kožených modelů není vždy pohodlné řešení.

Věřím, že Vás mé fashion tipy bavily a příště se těšte na další. I já se budu těšit! Vaše Inéz


Outfit 288: První outfit byl tvořen z bundy Orsay. Dále trička, lodiček a setu kabelky s peněženkou značky Guess. Sukně, šátek i náhrdelník H&M. V druhém outfitu jsme jen obměnili motýlkový šátek Orsay, psaníčko Guess, náramky a kříže z  H&M a kuličkové přívěsy na řetízku z Présence. Následně jsme oblékali semišovou bundu Orsay a klobouček H&M, na kabelku uvázali šátek Orsay. V posledním outfitu jsme zvolili černý křivák Guess a drsnější náhrdelník s ostny v punk stylu z H&M. Vše pořídíte v Obchodním centru Zlaté Jablko Zlín – www.zlatejablko.cz. Fotografie jsou focené v okolí nebo uvnitř OC Zlaté Jablko Zlín. Fotila Martina Zajacová, styling a produkce fashion bloggerka Inéz Bohdanová Bortoliová – Móda jako umění.cz.

A nezapomeňte – tolik oblíbené JARNÍ NIGHT SHOPPING se blíží, sledujte fashion zpravodajství z Obchodního centra Zlaté jablko zde na blogu!

Nakupujte se stylistkou/vizážistkou osobně nebo přes internet na www.modajakoumeni.cz. Mgr. Inéz Bohdanová Bortoliová - fashion bloger - Móda jako umění.cz, mobil: 773 487 779 - fashion zpravodajství, fashion akce, personal shopper a další. Zapojte se do diskuzí ohledně Vašeho šatníku zde: https://www.facebook.com/inez.bohdanovabortoliova. Mediálním partnerem blogu je Hitrádio Orion – www.hitradioorion.cz, Fashion Clipy vyrobila POLAR televize Ostrava – www.polar.cz.

Nahlásit chybu


Exploze v rodinném domě na Frýdecko-Místecku, hasiči zasahovali u následného požáru sklepa

Dnes 16:06 | Celý MS kraj | Lukáš Zavadil

Čtyři jednotky hasičů zasahovaly ve čtvrtek ráno u výbuchu propan-butanové lahve ve sklepě rodinného domu v Nýdku na Frýdecko-Místecku. Exploze způsobila požár, který hasiči rychle lokalizovali. Jeden muž byl zraněn, pět osob stihlo dům opustit ještě před příjezdem jednotek.

Poruba ocenila své nejlepší pedagogy. Akce se koná každoročně u příležitosti Dne učitelů

Poruba opět ocenila své nejlepší pedagogy. Slavnostní setkání se uskutečnilo u příležitosti Dne učitelů v Komunitním centrum Všichni spolu.

V Nemocnici Karviná-Ráj otevřeli kurzy první pomoci, které jsou zaměřeny na malé děti

V nemocnici v Karviné - Ráji se uskutečnila preventivně osvětová akce, která lidem z veřejnosti pomohla lépe si vštípit, co znamená první pomoc pro děti a jak ji poskytnout. Mladá lékařka z této nemocnice v rámci odpoledne přinesla tipy, jak co nejeefektivněji pomoci dětem při nečekaných událostech.

Tragická nehoda u Dobré: mladá řidička nedala přednost nákladnímu autu

Dnes 10:13 | Celý MS kraj | Lukáš Zavadil

Krátce před šestou hodinou ranní se na křižovatce u Dobré na Frýdecko-Místecku stala tragická dopravní nehoda. Řidička (25) osobního vozu zřejmě nedala přednost nákladnímu autu, čímž došlo ke střetu tří vozidel. Žena na místě zemřela, dvě další osoby utrpěly zranění.

Těrličtí odmítají stavbu obchvatu s tunelem, který do obce přivede kamiony

V sále Kulturního domu v Těrlicku se konalo setkání občanů s vedením obce k přípravám stavby silničního obchvatu.

Nicola salon: Kromě pedikúry nyní také laminace obočí a prodlužování řas

28. března 2025 8:03 | Komerční sdělení

Nicola salon na místeckém náměstí se specializuje na profesionální pedikúru a nyní rozšiřuje nabídku o laminaci obočí a řas, prodlužování řas.

Kariéra v srdci Moravskoslezska má pomoci udržet absolventy v regionu

Včera 20:29 | Celý MS kraj | Tomáš Tikal | Studuj u nás

Střední odborná škola v Bruntále založila novou tradici. Pořádala první ročník akce s názvem Kariéra v srdci Moravskoslezska, která přinesla mnoho zajímavých nápadů a zlepšováků.

Obvod shání využití pro budovu na Chittussiho ulici, radnice zjišťuje, co občanům chybí

Budova na Chittussiho (Chitusiho) ulici pod hladnovskou vodárenskou věží by mohla v příštích letech získat nové využití. Radnice aktuálně zjišťuje u občanů, co jim v atraktivní části obvodu chybí. Podle výsledků ankety se rozhodne, co na pozemku vznikne.

V Razové byl zahájen druhý ročník oblíbené série přespolních běhů v různých terénech v okolí obce

Včera 18:27 | Celý MS kraj | Karel Soukop

Razová na břehu Slezské Harty spustila v loňském roce originální sportovní projekt pro širokou veřejnost. Jde o sérii sedmi závodů v přespolním běhu. Místní Sokol Razová je pořádá pokaždé na jiném místě a hodnotí jednotlivé běhy i celkovou sérii závodů od března až do října.

Hasiči likvidovali požár bývalého bistra Bedřich v Ostravě-Přívoze

Včera 21:54 | Ostrava-město | Lukáš Zavadil

Čtyři jednotky hasičů zasahovaly ve středu večer v Ostravě-Přívoze u požáru bývalého bistra Bedřich. Objekt byl požárem zcela zasažen. Nikdo nebyl zraněn.

Sousedské trhy už se rozrostly na 30 stánků, lákají i návštěvníky z jiných obvodů

Slezskoostravský Hladnov přivítal letošní první sousedské trhy. Davy návštěvníků neodradilo ani chladnější aprílové počasí a prodejců byl tentokrát rekordní počet. Stánků s různorodým zbožím od zeleniny po svíčky čekalo na Nejedlého ulici hned třicet.

Cyklistický závod Porubajk mění start. Začíná se na Alšově náměstí

Hlavní třída v Porubě se opět stane dějištěm Porubajku. Tentokrát ale cyklistický závod nevyužije prostranství u Floridy, které prochází rekonstrukcí. Součástí Porubajku bude i charitativní běh Srdce pro Porubu.

Trenérka Sokolu Poruba získala ocenění. V Praze jí udělili titul Trenérka roku 2024

Trenérka Tělocvičné jednoty Sokol Poruba Šárka Budíková získala významné ocenění. Za celoživotní dobrovolnou činnost jí Komise rovných příležitostí ve sportu Českého olympijského výboru v Praze udělila cenu Trenérka roku 2024.

Zápisy na Slezské byly plné novinek, Chrustova je po rekonstrukci, na Bohumínskou se hlásilo online

K dubnu patří ve Slezské Ostravě tradičně zápisy do prvních tříd a nejinak tomu bylo letos. Slezskoostravské základní školy ale tentokrát přinesly inovace. Na Bohumínské se k zápisům hlásilo online a Chrustova přivítala budoucí prvňáčky ve zrekonstruovaných prostorách.

Primátor poděkoval za pomoc při povodních. Město nechalo vyrobit i dokument o jejich průběhu

Vedení města Ostravy připravilo poděkování pro všechny, kteří pomáhali se zvládnutím extrémních povodní na podzim loňského roku. Poděkování se uskutečnilo v Minikině Centra kultury a vzdělání, protože jeho součástí byl i dokument o průběhu povodní, na kterém se podílela i naše TV Polar.

Hra se smetanovou z OC Zlaté Jablko Zlín
Vydáno 6. března 2014 0:00, Ostrava-město, Inéz Bohdanová Bortoliová
Jestliže si na počátku každé sezóny pokládáte otázku, jakou barvu byste mohla doplnit do svého šatníku, v letošních jarních kolekcích rozhodně vsaďte na smetanovou. Je velmi decentní a elegantní.

Sluší více než klasická křídově bílá, dá se skvěle kombinovat s barevným šatníkem a ještě se odráží v obličeji, čímž rozzáří a omladí každou tvář.

První článek našeho fashion blogu, který pro Vás budu pravidelně připravovat, jsem si tedy nazvala Hra se smetanovou a dodala bych jen: „Slízněte smetanu z aktuálních fashion trendů jarních kolekcí OC Zlaté Jablko Zlín.“ A že to bude skutečně, pochoutka můžete vidět na fotografiích tohoto článku. Kolekce nabízely tolik možností, že jsem se rozhodla si s outfity pořádně vyhrát. Vybírala jsem k obměnám jen outfity doplněné o modely ze smetanových odstínů, ale také kabelky, boty a doplňky. Chyběla už jen smetanová zmrzlina. Ale na tu si ještě počkáme. Neboť jarní outfity si žádají především svrchníky, které nás přeci jen zahřejí. V ranních a pozdních odpoledních hodinách se bez bundiček rozhodně neobejdu. A co Vy?

Proto jsem v prvním outfitu vsadila na smetanovou bundu ve střihu trendového „křiváka“. A ten se pak bude objevovat i v dalších outfitech, jen v jiných podobách. Bundu křivák snad zná každý, kdo se zajímá o módu. Neodmyslitelně patří nejen ke vzpomínkám na hvězdy, jako je Michael Jackson, či kterýkoli umělec z punk-rockové scény. Svou doslova slabostí pro křivák je známá také top modelka a fashion ikona, Kate Moss. Celoživotně nošený křivák ve své skříni přiznává také Beata Rajská v nové knize Ústřižky Beaty Rajské. Vzpomínky na mou první koženou bundu jsou spojeny právě s modelem křivák. Tedy - I love křivák.

Oblékat křivák však ještě neznamená držet se punk-rockového fashion stylu. Naopak. Křivák ve smetanové barvě působí velmi decentně. Pokud k němu stylingujete také smetanové lodičky, kabelku nebo šátek, můžete další barvy outfitu vybrat ve výrazných barvách, ale dámu v sobě nezapřete. Dodat ženský prvek do šatníku a přesto být oblečena pohodlně, není snadné. Tento článek můžete použít jako návod, jak se smetanovou barvou ve své skříni pracovat dále a zachovat nápaditost stylu.

Do prvního outfitu jsem zvolila růžové doplňky – náhrdelník, šátek a set kabelky s peněženkou. Nezapomněla jsem ani na rtěnku pink barvy, která je velmi trendová. Pokud jste si ještě na letošní jaro/léto nepořídila výraznou rtěnku růžových či neonově červených odstínů, je třeba navštívit Douglas Parfumerii nebo Yves Rocher. A jestliže dáváte přednost tmavším odstínům, skvělým tipem pro koupi rtěnky je ostružinová barva. Vše doplněno o koženkovou sukni s vyšívanou, trendovou bordurou v bočních švech.

V dalším outfitu jsem vyměnila pouze kabelku za psaníčko, ale smetanové barvy jsem se stále držela. Vyzkoušela jsem i šátek smetanovo-růžových odstínů s motýlky, který barevně korespondoval se rty. Nové náramky a náhrdelníky outfit oživily.

A protože jsme chtěli zkusit i sportovnější a rebelštější modely, stylingovali jsme semišovou bundu přírodních, hnědých odstínů. Místo šátku jsme zvolili klobouček z H&M, který miluji. Pokud si obléknete jeansy, bílý top a přidáte tento klobouček, stejně bude Váš outfit neobvyklý a garantuji Vám, že se po Vás otočí každá druhá osoba na ulici. Tenhle klobouk je prostě „to nejvíc“.

A jelikož v tomto článku padlo několikrát slovo křivák, na závěr jsem si nechala pózování přímo ve zlínském OC Zlaté Jablko v černém křiváku. I ten byl však velmi neobvyklý a musím přiznat, že velice pohodlný. Prodloužený střih bundy nejen zúží každou postavu, ale zakryje bederní část těla, což oceníte hlavně v chladných dnech. Elastický materiál modelu Vám umožní snadný pohyb a tuto bundu nemusíte odkládat ani v restauraci, což u kožených modelů není vždy pohodlné řešení.

Věřím, že Vás mé fashion tipy bavily a příště se těšte na další. I já se budu těšit! Vaše Inéz


Outfit 288: První outfit byl tvořen z bundy Orsay. Dále trička, lodiček a setu kabelky s peněženkou značky Guess. Sukně, šátek i náhrdelník H&M. V druhém outfitu jsme jen obměnili motýlkový šátek Orsay, psaníčko Guess, náramky a kříže z  H&M a kuličkové přívěsy na řetízku z Présence. Následně jsme oblékali semišovou bundu Orsay a klobouček H&M, na kabelku uvázali šátek Orsay. V posledním outfitu jsme zvolili černý křivák Guess a drsnější náhrdelník s ostny v punk stylu z H&M. Vše pořídíte v Obchodním centru Zlaté Jablko Zlín – www.zlatejablko.cz. Fotografie jsou focené v okolí nebo uvnitř OC Zlaté Jablko Zlín. Fotila Martina Zajacová, styling a produkce fashion bloggerka Inéz Bohdanová Bortoliová – Móda jako umění.cz.

A nezapomeňte – tolik oblíbené JARNÍ NIGHT SHOPPING se blíží, sledujte fashion zpravodajství z Obchodního centra Zlaté jablko zde na blogu!

Nakupujte se stylistkou/vizážistkou osobně nebo přes internet na www.modajakoumeni.cz. Mgr. Inéz Bohdanová Bortoliová - fashion bloger - Móda jako umění.cz, mobil: 773 487 779 - fashion zpravodajství, fashion akce, personal shopper a další. Zapojte se do diskuzí ohledně Vašeho šatníku zde: https://www.facebook.com/inez.bohdanovabortoliova. Mediálním partnerem blogu je Hitrádio Orion – www.hitradioorion.cz, Fashion Clipy vyrobila POLAR televize Ostrava – www.polar.cz.

Zdroj: https://polar.cz/zpravy/ostrava/ostrava-mesto/15147/hra-se-smetanovou-z-oc-zlate-jablko-zlin