Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Participativní rozpočet Náš obvod míří do finále. Lidé vybírají nejlepší nápady

Druhý ročník participativního rozpočtu městského obvodu Moravská Ostrava a Přívoz Náš obvod se chýlí ke konci. Teď už je vše na Vás, protože o vítězi rozhodnete právě vy. Na tom, že se na radnici sešlo tolik vašich nápadů, má zásluhu i Impact Hub Ostrava.

Zuzana Ožanová, starostka MOb Moravská Ostrava a Přívoz: “Impact Hub pomohl městskému obvodu propagovat participativní rozpočet a strategický plán. Díky tomu se více občanů účastní našich akcích. Já jim za to děkuji. Připomínám všem, že participativní rozpočet je možnost, jak se můžete podílet na rozvoji svého okolí a na zkrášlování. Občané, vaši kolegové podali 8 projektů a vy pro ně nyní můžete hlasovat.”

Své hlasy můžete posílat až do konce října na webu, který vidíte na televizní obrazovce. K dispozici máte 3 kladné a 1 záporný hlas.

Zuzana Ožanová, starostka MOb Moravská Ostrava a Přívoz: “A nyní něco více o Impact Hubu, který pomáhá rozvoji městského obvodu i celého okolí, pomáhá podnikatelům a samozřejmě i místní radnici.”
Jarka Kořená, ředitelka, Impact Hub Ostrava: “My jako Impact Hub Ostrava jsme moc rádi podpořili a podporujeme participativní rozpočet městského obvodu Moravská Ostrava a Přívoz, protože podle nás je to výborná aktivita, která podporuje nové nápady a to je to, co děláme i my jako Impact Hub. My pomáháme podnikatelům, ať už tím, že u nás můžou mít prostor na práci v coworkingovém centru, nebo v kanceláři, takže si u nás mohou třeba pronajmout zasedací, nebo konferenční místnost.”

Prostory jsou tady jak pro více než sto lidí, tak třeba jen pro dvě osoby a dají se tak využít například k soukromým hodinám angličtiny. Více informací najdete na webu hubostrava.cz

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy