Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Vedení MOaP poděkovalo voličům. Volby do Senátu pokračují 2. kolem

Ve třetině obcí po celé zemi proběhne tento pátek a sobotu 2. kolo senátních voleb. Zvoleno bude 27 senátorů, tedy tolik, kolika končí mandát. První kolo proběhlo minulý týden současně s komunálními volbami, které v obvodu Moravská Ostrava a Přívoz proběhly bez jakýchkoliv problémů.

Petr Veselka, starosta MOb Moravská Ostrava a Přívoz: "Je to úžasné tem výsledek, který jsme tady na Moravské Ostravě a Přívoz dosáhli. Je to vlastně ohodnocení celé práce naší koalice. Ale já bych chtěl dneska jenom děkovat. Chtěl bych poděkovat hlavně voličům, kteří přišli a ať kohokoliv volili, tak jsem rád, že přišli a volili."
Valentina Vaňková, (ODS), místostarostka MOb Moravská Ostrava a Přívoz: “Za koalici SPOLU mě velice těší náš úspěch, kterého jsme dosáhli a samozřejmě bych poděkovala všem, kteří přišli k volbám. Také samozřejmě děkuji i těm, kteří rozhodovali o Senátu. Čeká nás ještě 2. kolo.”
David Witosz (Piráti), místostarosta MOb Moravská Ostrava a Přívoz: “Co se týče výsledků, u nás za Piráty to bereme tak, že minulé období jsme byli poprvé na radnici, kdy jsme se dostali do zastupitelstva. A není umění jednou to zvládnout, ale to zopakovat. Takže chci poděkovat všem našim voličům, že nám zase dali důvěru a věřím, že budeme dále pokračovat v koaliční práci.”
Pavlína Mučková, vedoucí odboru vnitřních věcí, MOb Moravská Ostrava a Přívoz: “Volby do zastupitelstev měst a obcí a do Senátu byly úspěšné a bezproblémové. Máme i vyšší procentní účast oprávněných voličů,”

Volební lístky pro 2. kolo senátních voleb tentokrát ve schránkách nenajdete. Budou přichystány přímo ve volebních místnostech. Volební okrsky jsou na stejném místě jako při komunálních volbách

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy