Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Mariánskohorské náměstí patřilo druhému ročníku Gulášfestu. Zájem byl velký

V Mariánských Horách mají novou tradici. Tou je Gulášfest. Druhý ročník uspořádali na Mariánskohorském náměstí po skvělých zkušenostech z loňského roku a opět zaznamenal velký úspěch.

Patrik Hujdus (Nezávislí), starosta MOb Mariánské Hory a Hulváky: “Přihlásilo se nám 12 týmů, Jsme za to moc rádi, protože vaří nám tady kamarádi z fary, vaří nám Charita Ostrava, ZŠ Gen. Janka, máme tady ragbisty, fotbalisty a další organizace a firmy, které se zapojily do našeho gulášfestu. Připravili jsme si 100 stravenek, kdy každý, kdo je držitelem stravenky, může obejít všechny soutěžní stanoviště a v každém stánku ochutnat degustační porci guláše."

Po ochutnání všech degustačních porcí lidé dostali speciální žetony, které poté rozdělili mezi jednotlivé týmy podle toho, který guláš jim chutnal nejvíce.


anketa: soutěžící: “Přijeli jsme ze Slovanu Ostrava, máme tady segedínský guláš, který jsme vymysleli v hospůdce Na hřišti a co je tam speciálního? Je to vařeno s láskou.”
“Toto je speciální hovězí guláš s tajnou ingrediencí. Prezentujeme bar Pelikán a doufám, že všem lidem tady bude chutnat, že slečno? Jo.”
“My jsme z charity a máme hovězí guláš.”


Celou akci doplnili písničkáři s kytarami, což ke guláši patří.

Nahlásit chybu
EMFI Group s.r.o., Ostrava
Ostrava
od 25 000 do 50 000 Kč/měsíc

Detail

Witkowitz Mechanica, a.s. - Ostrava
Ostrava
od 28 000 do 30 000 Kč/měsíc

Detail

Miroslav Pekař, STOMMPY CZ/SK
Ostrava
od 24 000 do 28 000 Kč/měsíc

Detail