Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Arrows park Ostrava patřil Mistrovství Evropy hráčů do 18 let. Naši baseballisté zářili

V Arrows parku se hrálo baseballové ME hráčů do 18 let. Konkrétně skupina B, kterou Český juniorský tým prošel bez jediné porážky.

V Česku probíhá baseballové ME juniorů. V základní části se ve dvou skupinách utkalo 12 týmů.

Petr Kubovčík, ředitel turnaje: “Hostíme zde turnaj ME hráčů do 18 let. Hraje se ve dvou skupinách. Skupina A hraje v Hluboké nad Vltavou, skupina B, kterou tady teď za námi vidíme, se hraje u nás v Arrows parku v Ostravě za účasti Českého národního týmu. Máme tady dále Itálii, máme tady tým Německa, máme tady Izrael, Belgii a Irsko. Náš národní tým zatím úspěšně, zatím je bez porážky. Za mnou běží předposlední zápas ve skupině proti Izraeli.”

Také ten naši junioři vyhráli, a to 13:3.

Petr Čech, asistent trenéra, Arrows Ostrava: “Zatím turnaj probíhá podle našich představ, kluci hrají báječně, atmosféra je tady dobrá a se všema jsem spokojený. Kluci jsou výborná parta.”

Zatím je nejvíce potrápila Itálie.

Petr Čech asistent trenéra, Arrows Ostrava: “Itálie, to je TOP tým tady těch do 18 let a ještě nás čeká Německo o postup do semifinále. Určitě si věříme. Je to doma, máme nabitý tým, takže určitě si musíme věřit.”

Zápas s Německem se hraje dnes od 19 hod. na hřišti Draků Brno.

Petr Kubovčík, ředitel turnaje: “Ve druhé skupině v Hluboké nad Vltavou máme Španělsko, Holandsko, Francii, Rakousko, Litvu a Velkou Británii. Musím poděkovat našim klukům tady, kteří opravdu odvedli fantastickou práci. Hlavně hned první den v sobotu, kdy nám tady propršelo, takže se nám trošku program v neděli změnil. Museli jsme to trošku jakoby zúžit a hodit do více zápasů a kluci byli fantastičtí.”

Evropský šampionát si v Ostravě užili nejen účastníci, ale i fanoušci baseballu.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávyDopravní podnik Ostrava a.s., Ostrava
Ostrava
od 31 000 do 35 000 Kč/měsíc

Detail

Ostravské opravny a strojírny, s.r.o.; Moravskoslezský kraj
Ostrava
od 28 000 do 35 000 Kč/měsíc

Detail

LPNH Capital s.r.o., Ostrava Avion Shopping Park
Ostrava
od 19 700 do 30 000 Kč/měsíc

Detail

Dnešní premiéry