Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Vypáčil dveře, poškodil kameru a z domu v Ostravě ukradl pracovní nářadí

  • Ostrava,

Policie pátrá po muži, který z domu v Ostravě-Bělském Lese ukradl pracovní nářadí. Dovnitř se dostal násilím a poškodil i kameru. Jiná ho ale natočila u vstupu. Policie teď prosí veřejnost o pomoc při pátrání.

VIDEO: POLICIE ČR

Nejprve vypáčil vchodové dveře a díky tomu se dostal do domu na ulici Horní v Ostravě-Bělském Lese. Následně uvnitř poškodil jednu z kamer a ukradl pracovní nářadí. Způsobil tak škodu za více než 10 tisíc korun. Policie teď zveřejnila jeho podobu a žádá o veřejnost o pomoc při pátrání.

Eva Michalíková, mluvčí PČR MSK: "K popisu osoby uvádíme, že se jedná o muže ve věku okolo 30 let, štíhlé postavy a světlými krátkými vlasy. V době spáchání skutku byl oblečen do šedých kalhot, tmavého trika a bundy. Na nohou měl modré tenisky, sluneční brýle na hlavě a bílý respirátor."

Policie případ prověřuje jako přečin krádeže a poškození cizí věci.

Eva Michalíková, mluvčí PČR MSK: "Žádáme veřejnost, která by mohla k totožnosti uvedeného muže poskytnout jakékoliv informace, aby se obrátila na linku 158, případně na nejbližší policejní služebnu. Za informace, které povedou k objasnění skutku, děkujeme."

Není vyloučeno, že zloděj může mít na svědomí více krádeží.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy