Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Dopravní podnik Ostrava má nové číslo pro SMS jízdenky

  • Ostrava,

Od 1. 3. 2022 platí nové telefonní číslo pro nákup SMS jízdenek pro přepravu ve vozech Dopravního podniku Ostrava. Nové číslo je: 902 06. Celý březen bude ještě fungovat i dosavadní telefonní číslo.

Objednávkový text SMS a cena jízdenky zůstávají stejné. Informace o změně jsou zveřejněny na webových stránkách www.dpo.cz/sms a sociálních sítích DPO. 

Tereza Šnoblová, mluvčí DPO: "O změně cestující informuje hlášení ve vozech a informace na LCD panelech, vyvěšeny jsou informační letáky (na označnících i ve vozidlech). Přepravní kontrola rozdává všem cestujícím, kteří se prokazují SMS jízdenkou, vizitky s novým telefonním číslem."
Daniel Morys, generální ředitel a předseda představenstva DPO: "Všichni cestující, kteří si od poloviny ledna objednávali SMS jízdenku, obdrželi informaci o novém telefonním čísle i přímo v jejich SMS jízdence. Našim cestujícím chceme zajistit co největší pohodlí při změně dodavatele služby, a proto jsme se dohodli na současném fungování stávajícího i nového čísla až do konce března. Od 1. dubna už bude platné pouze nové telefonní číslo. Nový dodavatel služby SMS jízdenek pro DPO byl vybrán ve výběrovém řízení."

Rozšíření stávajících služeb oproti dosavadnímu stavu spočívá dále v možnosti zakoupit si SMS jízdenku v mobilní aplikaci SEJF, která umožňuje nákup SMS jízdenek i v některých dalších provozech MHD v České republice.

Nahlásit chybu


K tématu
STARTRONIC s. r. o.;
Ostrava
od 17 300 do 25 000 Kč/měsíc

Detail

EMFI Group s.r.o., Ostrava
Ostrava
od 25 000 do 50 000 Kč/měsíc

Detail

SCAN LINE s.r.o., Ostrava
Ostrava
od 45 000 Kč/měsíc

Detail