Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

18letý mladík po krádeži v obchodě napadl ochranku a chtěl utéct

  • Ostrava,

Za každou cenu chtěl teprve 18letý mladík ukrást zboží v prodejně jednoho z ostravských obchodních řetězců. Všiml si ho ale pracovník ochranky, který ho chtěl zadržet. Mladík ho ale fyzicky napadl a chtěl utéct i se třemi kartony rybích konzerv. Během chvíle byli na místě strážníci, kteří ho chytili rovnou ve dveřích.

zdroj videa: Městská policie Ostrava

V úterý 5. dubna po deváté hodině večer přijal dispečer linky 156 oznámení o napadení pracovníka ostrahy prodejny zlodějem, který byl krátce předtím přistižen při krádeži.

Jindřich Machů, mluvčí MP Ostrava: "Na místo ihned vyrazila nejblíže situovaná hlídka, která ještě ve vstupních dveřích prodejny zadržela později zjištěného 18letého muže. Ten odmítal se strážníky spolupracovat, kladl aktivní odpor a pokusil se o útěk z místa činu."

Strážníci proto použili donucovací prostředky a následně skončil mladík v poutech.

Jindřich Machů, mluvčí MP Ostrava: "Z výpovědi pracovníka ostrahy prodejny později vyplynulo, že si na kamerách všiml mladíka, který si do své tašky vložil tři kartóny rybích konzerv v hodnotě téměř 4.200 Kč. Zřejmě milovník rybích produktů následně prošel pokladnami bez zaplacení. Po jeho oslovení pracovníkem ostrahy prodejny tohoto fyzicky napadl a pokusil se o útěk z prodejny. To se mu však nakonec nepodařilo."

Vzhledem k tomu, že se mladík pokusil uchovat si odcizené věci násilím, převzali si celou věc i se zadrženým zlodějem státní policisté.

Nahlásit chybu


K tématu
Active Colour s.r.o. - OSTRAVA
Ostrava
od 103 Kč/hod.

Detail

Speed Fox BEER s.r.o., Ostrava, Moravskoslezský kraj
Ostrava
od 40 000 do 45 000 Kč/měsíc

Detail

ASF jobs s.r.o., Ostrava - Vítkovice
Ostrava
od 14 500 do 16 000 Kč/měsíc

Detail