Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Ženy zabavily prodavačky a jejich děti mezitím ukradly kočárek

  • Ostrava,

Tři ženy s dětmi přišly do prodejny s dětskými potřebami v Ostravě. Mezitím, co ženy zřejmě zabavily prodavačky za pultem, jejich děti velmi rychle vyvezly z prodejny kočárek za téměř 13 tisíc korun. Policie teď po celé skupině pátrá, zveřejnila i video z krádeže.

zdroj videa: Policie ČR

Pondělí 21. března v 18:26 hodin vstoupily do prodejny dětských potřeb v Ostravě-Vítkovicích na ulici 1. Máje tři ženy se třemi dětmi. Dvě ženy přišly k pultu a začaly se bavit prodavačkami. Dvě děti se rozprchly po obchodě a třetí žena šla za nimi. V 18:30 hodin už mířila dvojice dětí s kočárkem bez zaplacení rovnou k východu. Za nimi vzápětí hned i zbytek skupiny. Vše natočila bezpečnostní kamera.

Eva Michalíková, mluvčí PČR Ostrava: "Ostravští policisté z obvodního oddělení Vítkovic prověřují okolnosti krádeže. Skutku se dopustili dosud neznámí pachatelé, kteří využili nestřeženého okamžiku a odcizili kočárek značky Britaxe Römer Strider M v hodnotě téměř 13.000,- Kč."

Pro dosažení účelu trestního řízení policisté v souvislosti s prověřováním tohoto trestného činu žádají veřejnost o pomoc a spolupráci při ustanovení totožnosti skupinky osob či případných svědků. Jakákoliv informace by tak pomohla přispět k objasnění uvedeného skutku.

Eva Michalíková, mluvčí PČR Ostrava: "Žádáme veřejnost, která by mohla k totožnosti osob poskytnout jakékoliv informace, aby se obrátila na linku 158, případně na nejbližší policejní služebnu. Za informace, které povedou k objasnění skutku, děkujeme."

Policisté také pátrají po odcizeném kočárku z videozáznamu.

Nahlásit chybu


K tématu
HB group Facility s.r.o.,
Ostrava
od 13 000 do 15 000 Kč/měsíc

Detail

Dalphen Building s.r.o., Ostrava, Frýdek-Místek, Loučná nad Desnou
Ostrava
od 20 000 do 40 000 Kč/měsíc

Detail

Protektia s.r.o., Moravskoslezský kraj
Ostrava
od 30 000 do 35 000 Kč/měsíc

Detail