Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

V Ostravě zemřel muž po pádu ze čtvrtého patra

  • Ostrava,

Záchranáři zasahovali ve čtvrtek večer u tragické události v Ostravě. Ze čtvrtého patra domu vypadl 47letý muž. Na místě se ho snažili oživit nejprve policisté a následně i záchranáři, bohužel neúspěšně.

Operátoři přijali informaci o události v Ostravě krátce po půl deváté večer a na místo vyslali lékařský a zdravotnický tým. První záchranáři byli u postiženého během pěti minut od přijetí výzvy k zásahu.

Lukáš Humpl, mluvčí ZZS MSK: "Sedmačtyřicetiletý muž měl podle informací, které mají záchranáři k dispozici, spadnout z úrovně čtvrtého patra a dopadl na trávník za domem."

Zůstal ležet bez známek života a základní resuscitaci mu začali poskytovat policisté, kteří byli na místě během pár minut, po nich si převzali snahu o záchranu posádky ZZS.

Lukáš Humpl, mluvčí ZZS MSK: "Ty pokračovaly v nepřímé srdeční masáži, zasahující lékař provedl intubaci dýchacích cest a zajistil pacientovi přístrojem řízenou ventilaci i podání léků. Veškerá snaha však byla marná a muž na místě podlehl zraněním, která při pádu utrpěl."

Zda muž spáchal sebevraždu nebo šlo o nešťastnou náhodu, teď zjišťují policisté.

Nahlásit chybu


K tématu
Active Colour s.r.o. - OSTRAVA
Ostrava
od 103 Kč/hod.

Detail

Statutární město Ostrava - Městská policie Ostrava
Ostrava
od 18 980 Kč/měsíc

Detail

Jansa, Mokrý, Otevřel & partneři s.r.o., advokátní kancelář, Ostrava
Ostrava
od 24 000 do 27 000 Kč/měsíc

Detail