Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Ostravští policisté hledají svědky dubnové nehody u Ferony, auto tam srazilo chodce

  • Ostrava,

Ostravská policie hledá důležitého svědka, který pravděpodobně mohl vidět, jak osobní auto srazilo u Ferony chodce. Zároveň mohou pomoci i další svědci nebo řidiči, kteří místem projížděli a mají například kamerový záznam. Nehoda se stala 6. dubna krátce před 14. hodinou.

Policisté zveřejnili po více než měsíci a půl výzvu, protože stále nemají vážnou nehodu přesně objasněnu.

Jaroslav Drobek, mluvčí PČR Ostrava: "Řidič osobního vozidla Renault Megane jel po ulici Plzeňská, ve směru jízdy k ulici 28. října. U tramvajové zastávky Ferona mu do jízdní dráhy nečekaně vběhl chodec, který po střetu utrpěl zranění a byl převezen do nemocnice."

Policisté prověřili všechny získané informace i kamerové záznamy, přesto k řádnému objasnění nehodového děje a zavinění potřebují zjistit totožnost řidiče, který v inkriminovaný čas vyjížděl od čerpací stanice Mol a před vyznačeným přechodem pro chodce zastavil a přecházejícím dával přednost. Mělo by se jednat o muže, který řídil osobní vozidlo bílé, nebo světlé barvy.

Jaroslav Drobek, mluvčí PČR Ostrava: "Žádáme neznámého řidiče, aby se neprodleně přihlásil policistům dopravního inspektorátu Ostrava na telefonní čísle 974 725 598, případně na bezplatnou telefonní linku 158. Zároveň policisté žádají veřejnost o sdělení jakékoliv informace, případně o poskytnutí záznamu z palubní kamery, který by napomohl při objasňování průběhu dopravní nehody. Informace mohu sdělit přímo policistům dopravního inspektorátu Ostrava na telefonní čísle 974 725 598."

Nehoda se stala ve středu 6. dubna krátce před 14. hodinou.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy