Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Zoo Ostrava přivítala půlmiliontého návštěvníka, rodina získala permanentky

  • Ostrava,

Zoologická zahrada a botanický park Ostrava zaznamenává od začátku letošního roku rekordní návštěvnost. Dnes jejími branami prošel již půlmiliontý návštěvník. V roce 2019, kdy zoo v Ostravě navštívil historicky nejvyšší počet lidí, přišel návštěvník s pořadovým číslem 500 000 o více než dva týdny později.

Jubilejním návštěvníkem se stala paní Franková z Ostravy, která je pravidelnou návštěvnicí ostravské zoologické zahrady. Při dnešní návštěvě zoo ji doprovázela dcera s malou vnučkou.

Šárka Nováková, mluvčí Zoo Ostrava: "Obě jsou držitelkami ročních permanentních vstupenek, které se mezi pravidelnými návštěvníky těší velké oblibě. A to nejen mezi rodinami s malými dětmi. Permanentky, které opravňují jejich majitele ke vstupu do zoo každý den v roce, si pořizují i jednotlivci, mezi kterými jsou také studenti či senioři. Paní Franková si jako upomínku na dnešní den odnesla pamětní list a upomínkové předměty zoo. Z rukou náměstkyně primátora města Ostravy paní Kateřiny Šebestové pak převzala i upomínkové předměty města Ostravy, které je zřizovatelem a majitelem Zoo Ostrava."

V roce 2019, kdy zoologickou zahradu v Ostravě navštívil historicky nejvyšší počet lidí, přišel 500 000. návštěvník „až“ 22. září.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy