Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Zloděj ukradl v Ostravě europalety, daleko je ale nedovezl

  • Ostrava,

Uplynulé pondělí po jedné hodině ranní v Ostravě-Zábřehu strážníci zadrželi muže, který vezl čtyři kusy kradených europalet na nákupním vozíku. Následně bylo zjištěno, že europalety pocházely z nedalekého firemního objektu.

zdroj videa: Městská policie Ostrava

Při výkonu hlídkové služby strážníci zaregistrovali na křižovatce ulic Výškovická a Nákupní podezřelého muže, který před sebou tlačil nákupní vozík. Na nákupním vozíku byly položené čtyři dřevěné europalety. Strážníci pojali podezření, že by europalety mohly pocházet z trestné činnosti.

Valerie Melková, mluvčí MP Ostrava: "K později zjištěnému 26letému muži hlídka přistoupila a požadovala jeho vysvětlení. Muž strážníkům sdělil, že europalety našel a veze je ke známé osobě na spálení."

Na místo strážníci přivolali hlídku Policie ČR, která po příjezdu na místo konstatovala, že jde o policii známého jedince.

Valerie Melková, mluvčí MP Ostrava: "Hlídkou Policie ČR bylo šetřením na místě zjištěno poškození oplocení nedalekého firemního objektu, odkud palety zjevně pocházely. U poškozeného plotu bylo nalezeno také páčidlo. Policisté dále zjistili, že krádež nespáchal sám, ale s další osobou."

Celou událost si převzali státní policisté.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy