Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Kuriozity z linky 156 v Ostravě: Chrápání rušilo noční klid, polonahý soused i opilé ženy

  • Ostrava,

Rok 2022 byl, nejen pro ostravské strážníky, opět rokem nelehkým. Přestože se v rámci výkonu služby ženy a muži v uniformách setkávali v letošním roce s řadou vážných i méně vážných situací, na lince 156 nechyběly ani ty kuriózní či lehce úsměvné.

Chrápáním rušil noční klid

Hned po půlnoci na Nový rok oznámila silně rozrušená žena, že nemůže spát, neboť její soused intenzivním způsobem ruší noční klid. Nešlo ale o zpěv či bujaré veselí spojené s oslavou příchodu Nového roku. Soused totiž rušil noční klid velmi intenzivním chrápáním.

Stroze oděný soused se dobýval do bytu jeho manželky

Obavu o svou ženu oznámil strážníkům telefonicky z práce její manžel. Strážníci na místě zjistili, že stroze oděný soused se „dobýval“ do bytu sousedky, protože se mu zabouchly dveře jeho bytu a klíče byly uvnitř v bytě. Sousedku chtěl pouze požádat o přivolání zámečníka.

Opilá žena se dožadovala vstupu na mužskou ubytovnu 

Hlasitými projevy a plamennými gesty se snažila dostat do mužské ubytovny silně podnapilá žena. Důvodem jejího počínání byla evidentní touha „vysvětlit situaci“ svému bývalému příteli, který na ubytovně po rozchodu složil svou hlavu. Díky strážníkům naštěstí k vzájemnému vysvětlování nedošlo. 

Někde něco hlasitě hučí 

Hlasitý hukot oznámil občan v jedné z čtvrtí zastavěných rodinnými domky. Strážníci zjistili, že důvodem onoho hlasitého hučení byl fekální vůz, který z nedaleké jímky odsával její obsah. 

Opilá žena na peronu 

Hlídka na jednom z ostravských nádraží prověřovala, zda mladá žena není opilá nebo pod vlivem omamných látek. Dle zjištění strážníků mladá žena s platným cestovním lístkem měla pouze radost z přicházejícího jara a ze života. Proto na peronu tančila a hlasitě zpívala. 

Nic jsem neukradl, klidně se podívejte 

Podnapilý muž podezřelý z krádeže se na jedné z rušných ostravských ulic vysvlékl před strážníky doslova do naha. Důvodem tohoto jednání byl jeho záměr přesvědčit strážníky, že u sebe nemá žádné kradené věci. Na výzvu strážníků, aby se oblékl, nereagoval. Nasadit si trenýrky jej zřejmě přiměly až vtipné poznámky kolemjdoucích občanů směřujících na jeho adresu.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy