Tesco rozšiřuje službu Online nákupy do Ostravy

  • 20. září 2018,
  • 7:40

Od konce srpna spouští Tesco službu Online nákupy v Ostravě a jejím okolí. Oblíbená služba nabízí více než 21 000 produktů za stejné ceny jako v kamenných obchodech. Díky této službě lze nakoupit kdykoli z pohodlí domova či přes mobilní aplikaci a nákup je dovezen řidičem až k domovním dveřím ve zvolený den a čas. Pro řadu zákazníků je služba Online nákupy ideálním řešením, jak ušetřit čas i námahu s těžkými nákupy.

Reklama

Až 260 000 zákazníků v Ostravě a jejím okolí bude moci nově využívat možnost nákupů potravin online.

Z hypermarketu Tesco v Ostravě Třebovicích budou řidiči denně od 8:00 do 22:00 zavážet nákupy k více než 260 000 zákazníků v Ostravě a jejím okolí. „Jsme rádi, že můžeme naší službu Online nákupy nadále rozvíjet a rozšiřovat do dalších oblastí Česka. Počet spokojených zákazníků neustále narůstá a věříme, že i na Ostravsku si zákazníci rychle zvyknou na tento moderní a pohodlný způsob nakupování,“ říká Věra Szabo, manažerka internetového prodeje společnosti Tesco. Celkově tak je služba dostupná až 4,3 milionu zákazníkům v Česku.

Sortiment zboží, který lze objednat přes internet zahrnuje jak potraviny, nápoje a mražené výrobky, tak drogerii, domácí potřeby nebo krmiva pro zvířata.  Zákazník nepřijde ani o speciální nabídky a akční slevy včetně sbírání bodů ve věrnostním programu ClubCard. Za nákup zaplatíte kartou nebo online. Další výhodou této služby je dodržování teplotního řetězce potravin po celou dobu přepravy. Zákazník má navíc možnost vrácení kteréhokoliv zboží, které nechce převzít. Na první nákup získají zákazníci slevu 150 korun. O tom, zda je služba dostupná i v místě vašeho bydliště si lze snadno ověřit na stránkách https://itesco.cz/vase-prvni-online-nakupy/, kde jen uvedete své poštovní směrovací číslo.

Dostanete jen to nejlepší

Zaměstnanci online nákupů jsou speciálně vyškoleni tak, aby fungovali jako oči a ruce zákazníka. Zboží vybírají přímo na obchodech v den závozu a to už od 6:00. Jejich úkolem je vybrat nejlepší a nejkvalitnější zboží, stejně jakoby nakupovali sami pro sebe. Je tak zcela vyloučeno, že by se k zákazníkovi dostalo něco např. s prošlou dobou trvanlivosti, či jinak nevyhovující.

Průměrný nákup potravin on-line

Ze statistik společnosti Tesco vyplývá, že průměrný nákup potravin českého spotřebitele čítá na 80 položek a váží zhruba 37 kg. V objednávkách patří mezi nejvíce objednávané zboží velkoobjemové položky jako například nealko nápoje, prací prášky a aviváže, plenky, mouka, krmivo pro zvířata, ale rovněž i čerstvé potraviny, zejména pak mléčné výrobky, ovoce a zelenina. Nákup potravin on-line využívá nejčastěji skupina lidí ve věku 25–45 let, a z většiny (80 %) jde o ženy. Mezi preferované termíny dodání pak patří pátek a víkendové dny a to buď v dopoledních hodinách, nebo po 16:00 hodině.Hudební maraton Leoše Janáčka

25.10. 19:00 - 28.10. 21:00
Celý MS kraj, Ostrava, Hukvaldy

Výstava Kreativ Ostrava

09.11. 10:00 - 11.11. 16:00
Ostrava, Výstaviště Černá louka, Ostrava

MIG 21 v Garáži - 1. koncert

26.10. 20:00 - 15.10. 12:55
Ostrava, RnR GARAGE Martinov


Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Více PR článků
Zavřít reklamu