Mountfield otvírá novou prodejnu v Ostravě v obchodním centru GÉČKO

  • 11. října 2018,
  • 10:21

Prodejní centra Mountfieldu se rozšíří o další prodejnu, tentokrát na severní Moravě v Ostravě – Plesné. Nová prodejna se nachází v areálu obchodního centra GÉČKO na ulici Opavská. Slavnostní otevření proběhne 11. - 14. října. Celková plocha nového prodejního centra Mountfield je 1734 m2. Nová prodejna disponuje velkým a komfortním parkovištěm centra GÉČKO a navíc přímo před vstupem do prodejny je dalších 17 parkovacích míst.

Reklama

Nová prodejna Mountfieldu nahradí původní prodejnu v Hlučíně, která již nesplňovala současná kritéria kvalitního nakupování. Nabídne zákazníkům větší prodejní plochy s lepší přehledností nabízeného sortimentu, kvalitní interiérovou navigaci, samoobslužnou část, větší skladové prostory a v neposlední řadě i snazší dostupnost z hlavního silničního tahu na Opavu. V prodejně je interiérové bazénové centrum, ve kterém je zabudován zapuštěný bazén MERCURY a mnoho dalších bazénových a wellness doplňků a příslušenství. Prodejna nově disponuje snadným přístupem k servisu s moderně vybavenou přijímací místností.

 „S modernizací a revitalizací celé prodejní sítě jsme začali již v roce 2016 a daří se nám držet plán přestavby prodejních center jak v České republice, tak i na Slovensku. Dokončení plánujeme koncem roku 2020. Z nově otevřených prodejen dostáváme pozitivní ohlasy od zákazníků, které se projevují i na vyšších tržbách. To nás samozřejmě těší a víme, že jdeme správným směrem. Co se týká ostravského regionu, tak zde vnímáme velký zájem o náš sortiment, proto tedy otvíráme již druhou prodejnu v Ostravě a věřím, že nově otevřená prodejna zákazníky uspokojí,“ vysvětluje předsedkyně představenstva a generální ředitelka společnosti Mountfield Jana Moravová a zároveň dodává, že „během slavnostního otevření prodejny v Ostravě bude veškerý sortiment nabízen za polovinu ceny a jako poděkování dostane prvních 300 zákazníků zdarma láhev exkluzivního vína.“

Historie původní prodejny v Hlučíně začala již v roce 1995. V roce 1996 byla prodejna doplněna o venkovní bazénové centrum, jehož dominantou byl krásný zapuštěný americký bazén FORT WAYNE – OHIO, který výrazně přispěl k rozhodování zákazníků při nákupu nového bazénu. Vzhledem k značnému nárůstu zákazníků v tomto regionu byla prodejna v průběhu let čtyřikrát rozšířena o prostory servisu, skladu, prodejní plochy až na 440 m2 a také servisního příjmu. V těchto letech se hlučínská prodejna řadila k nejlepším prodejnám Mountfieldu nejen co do velikosti tržeb, ale i počtu servisních zakázek. Pro uspokojení velkého zájmu zákazníků v ostravském a opavském regionu byla v roce 2016 otevřena prodejna v Opavě.

Mountfield provozuje celkem 56 prodejen v České republice a 18 na Slovensku. V tomto roce se přestěhovaly prodejny v Plzni-Stodu, Pardubicích, České Lípě a revitalizace byla dokončena ve Frýdku-Místku a Klatovech. Do konce roku budou otevřeny ještě modernizované prodejny v Opavě, Šumperku, Českých Budějovicích, Písku a Jaroměři.



Konference Invest More 2019

14.10. 9:00 - 26.05. 1:56
Ostrava, Brick House Klub, Dolní oblast Vítkovice

Slavnosti pivovaru Ostravar 2019

21.06. 15:00 - 22.06. 22:00
Ostrava, Pivovar Ostravar

Shakespearovské slavnosti 2019

15.07. 20:30 - 12.08. 22:00
Ostrava, Slezskoostravský hrad, Ostrava

Obecně prospěšná společnost Důstojnost
Frýdek-Místek
od 15 000 Kč

Detail

Statutární město Ostrava
Ostrava-město
od 20 340 Kč

Detail

Jiří Stískal
Frýdek-Místek
od 15 000 Kč do 19 000 Kč

Detail

Dnešní premiéry

Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Více PR článků
Zavřít reklamu