Mountfield otvírá novou prodejnu v Ostravě v obchodním centru GÉČKO

  • 11. října 2018,
  • 10:21

Prodejní centra Mountfieldu se rozšíří o další prodejnu, tentokrát na severní Moravě v Ostravě – Plesné. Nová prodejna se nachází v areálu obchodního centra GÉČKO na ulici Opavská. Slavnostní otevření proběhne 11. - 14. října. Celková plocha nového prodejního centra Mountfield je 1734 m2. Nová prodejna disponuje velkým a komfortním parkovištěm centra GÉČKO a navíc přímo před vstupem do prodejny je dalších 17 parkovacích míst.

Reklama

Nová prodejna Mountfieldu nahradí původní prodejnu v Hlučíně, která již nesplňovala současná kritéria kvalitního nakupování. Nabídne zákazníkům větší prodejní plochy s lepší přehledností nabízeného sortimentu, kvalitní interiérovou navigaci, samoobslužnou část, větší skladové prostory a v neposlední řadě i snazší dostupnost z hlavního silničního tahu na Opavu. V prodejně je interiérové bazénové centrum, ve kterém je zabudován zapuštěný bazén MERCURY a mnoho dalších bazénových a wellness doplňků a příslušenství. Prodejna nově disponuje snadným přístupem k servisu s moderně vybavenou přijímací místností.

 „S modernizací a revitalizací celé prodejní sítě jsme začali již v roce 2016 a daří se nám držet plán přestavby prodejních center jak v České republice, tak i na Slovensku. Dokončení plánujeme koncem roku 2020. Z nově otevřených prodejen dostáváme pozitivní ohlasy od zákazníků, které se projevují i na vyšších tržbách. To nás samozřejmě těší a víme, že jdeme správným směrem. Co se týká ostravského regionu, tak zde vnímáme velký zájem o náš sortiment, proto tedy otvíráme již druhou prodejnu v Ostravě a věřím, že nově otevřená prodejna zákazníky uspokojí,“ vysvětluje předsedkyně představenstva a generální ředitelka společnosti Mountfield Jana Moravová a zároveň dodává, že „během slavnostního otevření prodejny v Ostravě bude veškerý sortiment nabízen za polovinu ceny a jako poděkování dostane prvních 300 zákazníků zdarma láhev exkluzivního vína.“

Historie původní prodejny v Hlučíně začala již v roce 1995. V roce 1996 byla prodejna doplněna o venkovní bazénové centrum, jehož dominantou byl krásný zapuštěný americký bazén FORT WAYNE – OHIO, který výrazně přispěl k rozhodování zákazníků při nákupu nového bazénu. Vzhledem k značnému nárůstu zákazníků v tomto regionu byla prodejna v průběhu let čtyřikrát rozšířena o prostory servisu, skladu, prodejní plochy až na 440 m2 a také servisního příjmu. V těchto letech se hlučínská prodejna řadila k nejlepším prodejnám Mountfieldu nejen co do velikosti tržeb, ale i počtu servisních zakázek. Pro uspokojení velkého zájmu zákazníků v ostravském a opavském regionu byla v roce 2016 otevřena prodejna v Opavě.

Mountfield provozuje celkem 56 prodejen v České republice a 18 na Slovensku. V tomto roce se přestěhovaly prodejny v Plzni-Stodu, Pardubicích, České Lípě a revitalizace byla dokončena ve Frýdku-Místku a Klatovech. Do konce roku budou otevřeny ještě modernizované prodejny v Opavě, Šumperku, Českých Budějovicích, Písku a Jaroměři.Lucie Bílá a Petr Malásek

10.04. 19:00 - 17.02. 7:48
Frýdek-Místek, Kino P. Bezruče, Frýdek - Místek

Pavel Šporcl s cikánskou cimbálovou kapelou

07.03. 19:00 - 17.02. 7:48
Ostrava, DK Akord, Ostrava

Horkýže Slíže v Garáži - 1. koncert

20.03. 20:00 - 17.02. 7:48
Ostrava, RnR GARAGE Martinov

Vítkovické slévárny, spol. s r.o.
Ostrava-město
od 17 000 Kč do 18 500 Kč

Detail

BIVOJ a.s.
Opava
od 22 000 Kč

Detail

A.S.A.P. People s.r.o.
Nový Jičín
od 100 Kč

Detail

Dnešní premiéry

Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Více PR článků
Zavřít reklamu