Vánoční jarmark a Den otevřených dveří v Ondrášku

  • 13. listopadu 2018,
  • 8:20

Opět po roce přichází Vánoce, svátky klidu a lásky. Mnozí z nás začínáme shánět dárky a pomalu se připravujeme na velký úklid a pečení. Je ale důležité také myslet na sebe a tento krásný čas si se svými blízkými užít. Proto Vás Mobilní hospic Ondrášek všechny zve na svůj Vánoční jarmark a Den otevřených dveří, který proběhne 30. listopadu.

Reklama

A na co se můžete na jarmarku těšit? Jarmark nese podnázev Z/do vašich DOMovů. Naleznete totiž v Ondrášku hand made výrobky (ručně dělané výrobky), které hospici darovali jeho podporovatelé. Každý výrobek nese svůj příběh, za každým výrobkem se skrývá jedinečná osobnost. Ochutnat můžete také vánoční punč, domácí pečené i nepečené, sladké i slané dobroty. Letos se pro vás pečou cup cakes, vyrábí Andělky, zvířátka, svícny a mnoho dalšího. Veškerý výtěžek z prodeje bude použit na péči o nevyléčitelně nemocné klienty Mobilního hospice Ondrášek. A pokud si nechcete nic kupovat, přijďte se jen podívat, nasát vánoční atmosféru, popovídat si se sestřičkami nebo se dozvědět něco málo o práci domácího hospice.

Mobilní hospic Ondrášek bezplatně pomáhá nevyléčitelně nemocným dospělým i dětem strávit poslední fázi své nemoci doma mezi svými blízkými. O pacienta pečuje multidisciplinární tým skládající se z lékařů, zdravotních sester, fyzioterapeutky, sociálních pracovnic, ale také psychologů a duchovních. Lékaři a sestry vyjíždějí každý den do terénu, tedy k pacientům domů. Ti mají k dispozici pohotovostní číslo, na které se dovolají 24 hodin 7 dní v týdnu. Ondrášek provozuje také dětský denní stacionář, aby si rodiče odpočinuli od náročné péče nebo vyřídili, co potřebují.

Již tradiční akce se uskuteční 30. listopadu od 10 do 18 hodin v Ondrášku na ulici Gurťjevova 11, Ostrava-Zábřeh.

Přijďte si odpočinout, pobavit se nebo nakoupit vánoční dárky pro vaše blízké. Budeme se na vás všechny těšit v Ondrášku! ☺Slavnosti pivovaru Ostravar 2019

21.06. 15:00 - 22.06. 22:00
Ostrava, Pivovar Ostravar

Anna K., Lenka Lo Hrůzová a koncert pro Verunku

Zítra 16:00 - 25.05. 6:52
Ostrava, DK Akord, Ostrava

Tatarák na ex / představení

13.06. 19:00 - 25.05. 6:52
Ostrava, DK Akord, Ostrava

Václav Michalčík
Bruntál
od 15 000 Kč do 17 000 Kč

Detail

Veterinární klinika Vítkovice, s.r.o.
Ostrava-město
od 24 180 Kč

Detail

Dnešní premiéry

Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Více PR článků
Zavřít reklamu