Reklama

Barbie slaví 60. narozeniny ve Forum Nová Karolina a má pro Vás bohatý program

  • 18. března 2019,
  • 14:37

Bárbí. Zřejmě nejčastější holčičí odpověď na otázku "Co si přeješ k narozeninám nebo k Vánocům?" slýchají rodičové už šedesát let. Je to až neuvěřitelné, ale ikonická panenka spatřila světlo světa poprvé v roce 1959 ve Spojených státech. Od té doby se jí po celém světě prodaly stovky milionů, zdokonaloval se design, rozšiřovaly řady, přibývaly typy, účesy, tvary postavy, povolání… Jedním slovem - fenomén z rodiny hraček světoznámého výrobce Mattel.

Stáhnout video
Reklama

Oslava kulatého výročí vstupu panenky Barbie na trh připadá na 9. března. Vůbec největší akce v České republice se uskutečnila v sobotu 9. a v neděli 10. března v obchodním a zábavním centru Forum Nová Karolina v Ostravě. To si na základě přesvědčivých výsledků z předchozích akcí vybrali zástupci samotného Mattelu. A pro návštěvníky víkendu přichystali desítky velkolepých atrakcí. Vše bude zdarma, naopak děti si budou moci odnést množství dárků a pozorností. Samotné centrum se na dva dny zahalí do růžové - právě tato barva je pro Barbie charakteristická.

Od pondělí 11. března až do konce měsíce však budou oslavy pokračovat. Takzvaný Barbie svět nabídne největší Barbie zónu v ČR, výstavy, kino, víkendový animační program a mnohé další atrakce. Na své si přijdou i kluci a tatínkové v  Hot Wheels herně a Xbox zóně.

Vstupné je zdarma. Další informace na www.forumnovakarolina.cz a Facebooku centra.

Růžové balonky, hostesky, osvětlení i barva koberců u vstupu do ostravského OC Forum Nová Karolina budou o víkendu 9. a 10. března 2019 lákat návštěvníky už zdálky. Barbie ve všech jejích podobách za posledních šedesát let bude shlížet z LED obrazovek i interaktivních panelů. Po oba dny od 11 do 17 hodin na příchozí čeká všemi odstíny růžové hrající doprovodný program.

Specialitou bude Barbie akademie, která interaktivním způsobem přiblíží šedesátiletou historii této hračky. Doprovodí ji výstava sběratelských panenek, Barbie stage s živým hudebním a tanečním programem včetně sobotní show oblíbené dívčí skupiny Lollipopz či soutěže a tombola o hračky. Jedinečná bude i nabídka workshopů zaměřených například na tvoření, pohyb nebo gastronomii. Zamířit bude možné také do Barbie Beauty Studia s líčením a účesy pro děti nebo tematických fotokoutků. Atrakce budou rozmístěné po celém centru. Na příchozí čeká welcome drink a kdo přijde v růžové, získá originální tašku z limitované edice BARBIE60.

Středobodem se uvnitř centra stane velká Mattel zóna s obří herní zónou Barbie, která v centru zůstane až do 31. března a doprovodí ji další herny jako Barbie60, Dreamtopia, Fashionistas, návrhářská dílna, kino, výtvarné studio nebo kreativní prostor Můžeš být kým chceš.

Pro kluky a tatínky bude záplava růžové kompenzována velkorysou Mattel zónou. Najdou v ní další taháky z nabídky Mattelu jako hernu Hot Wheels s nejnovějšími modely a největší autodráhou na jednom místě nebo Xbox zónu. Pro nejmenší děti do 3 let bude připravená Fisher-Price herna s Mašinkou Tomášem.

Herny budou od 11. do 31. března přístupné denně od 10 do 18 hodin. Každý víkend je mezi 13. a 17. hodinou doplní program s animátory, soutěže a Barbie akademie.  Shakespearovské slavnosti 2019

15.07. 20:30 - 12.08. 22:00
Ostrava, Slezskoostravský hrad, Ostrava

Konference Invest More 2019

14.10. 9:00 - 19.06. 21:11
Ostrava, Brick House Klub, Dolní oblast Vítkovice

Beats for Love 2019

03.07. 16:00 - 06.07. 0:00
Ostrava, Dolní oblast Vítkovice, Ostrava

Město Frenštát pod Radhoštěm
Nový Jičín
od 13 800 Kč do 22 550 Kč

Detail

HUBNEME PRO ZDRAVÍ s.r.o.
Ostrava-město
od 14 900 Kč do 20 000 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Více PR článků
Zavřít reklamu