Reklama

Víkend v hollywoodském stylu v Ostravě

  • 18. dubna 2019,
  • 18:49

Červený koberec, filmy, VIP celebrity českého showbyznysu, krásné módní kousky od známých světových značek, kapela Lake Malawi nebo Pilsen Queen Tribute Band a mnoho dalšího. Ne, nemluvíme o slavném filmovém svátku udílení Oscarů, ale o blížícím se víkendu „Staň se hvězdou“ v Outlet Arena Moravia. Zažijte povznášející atmosféru červeného koberce o víkendu 26. až 28. dubna.

Reklama

Již v pátek odstartujeme v hollywoodském stylu a těšit se můžete na welcome drink pro každého návštěvníka, moderátora DJ Lowu, soutěže o zajímavé ceny a v 19:00 jedinečný koncert třinecké kapely Lake Malawi, letošního zástupce České republiky v hudební soutěži Eurovize 2019.  

Opravdovým bonbónkem pátečního večera je NIGHT SHOPPING do 22:00, během kterého můžete ulovit módní kousky se slevou až 80 %. Nenechte si ujít večer plný zábavy, nakupování a příjemných pocitů. Téměř 40 prodejen si pro vás na tento večer připravilo neodolatelné limitované slevy a dárky k vašim nákupům.

SOBOTA 27. DUBNA

V lesku hollywoodských Star se budete cítit i v sobotu 27. dubna. Připraven je pro vás celodenní doprovodný program, kde nebude chybět promítání filmů na stříbrném plátně po celý den, řada zajímavých tanečních vystoupeních, pokládání Hvězdy slávy na chodníku Outlet Arena Moravia pro vítěze naší FB soutěže či týmové pojídání hamburgerů Burger King a kuřecích křidélek od KFC. Vrcholem sobotního večera bude nestárnoucí hudební vystoupení revival Queen od kapely Plisen Queen Tribune Band.

Na programu bude i oscarová módní přehlídka, kde v rolích modelek a modelů se představí český olympionik Roman Šebrle, Muž roku Matyáš Hložek, Miss Andrea Bezděková a Iveta Vítová a moderátorky Inna Puhajková a Michaela Štoudková. Zaručenou hvězdnou atmosféru podtrhne moderátorská dvojice Hanky Mašlíkové a Petra Říbala z rádia Evropa 2. Přijďte a užijte si to spolu s námi.

NEDĚLE 28. DUBNA

V neděli 28. dubna zakončíme velkolepou atmosféru v hollywoodském stylu pokračujícími slevami až do výše 80 %. Nenechte si ujít poslední šanci cítit se, jako hollywoodská hvězda Outletu Arena Moravia a nakoupit za výhodné ceny!Tomáš Sedláček: Druhá derivace touhy / beseda

18.07. 12:00 - 16.07. 13:00
Ostrava, Dům knihy KNIHCENTRUM, Ostrava

Pimprléto Divadla loutek Ostrava / pohádky a koncerty

18.07. 15:00 - 11.08. 20:00
Ostrava, Divadlo loutek Ostrava

Partička / improvizační show

11.10. 20:00 - 16.07. 13:00
Ostrava, Dům kultury města Ostravy

RESIDOMO Služby, s.r.o.
Ostrava-město
od 20 800 Kč

Detail

Tung Do Thanh
Karviná
od 13 400 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Více PR článků
Zavřít reklamu