Ladná Čeladná ve znamení zvučných jmen: Ledecký, Dobeš či Vypsaná Fixa

  • 27. března 2020,
  • 18:46,
  • PR

Ačkoli jako společnost procházíme kvůli epidemii koronaviru obtížným obdobím, přípravy na Ladnou Čeladnou pokračují ve víře, že se situace uklidní a festival se uskuteční v termínu 7. a 8. srpna. Letošní šestý ročník uvede například Janka Ledeckého, Pavla Dobeše, Čechomor, Vltavu či Vypsanou Fixu. Kromě koncertů festival již tradičně nabídne také divadelní představení pro děti, kreativní dílny, workshopy a další doprovodné aktivity.

„Při vybírání hudebníků a kapel jsme se snažili o žánrovou pestrost. Nechybí proto svébytní písničkáři ani kapely hrající nápaditou a originální hudbu, která zapadá do konceptu našeho rodinně laděného festivalu.“ říká ředitel festivalu Jindřich Vaněk. 

Ladná Čeladná je od svého počátku koncipovaná jako rodinný festival a ne jinak tomu bude letos. Dětská scéna nabídne bohatý program přinášející dětem zábavu i poučení. Na divadelní scéně odehrají herci ze Staré arény Ostrava svou bujarou pohádku o Bílé velrybě, divadelní společnost Cestovadélko pak uvede netradiční představení s ekologickou tématikou, při němž se děti kupříkladu dozvědí o důležitosti třídit odpad. V podání účinkujících dále zazní pohádky v rámci projektu Celé Česko čte dětem a chybět nebudou ani hry, soutěže či workshopy. „V dnešní době téměř každý festival nabízí nějaký program pro děti. Naším cílem je nicméně vytvářet plnohodnotnou dětskou scénu, protože malí návštěvníci jsou pro nás stejně důležití jako ti dospělí. Letos připravujeme řadu nových aktivit, které budeme postupně představovat a hodláme se více zaměřit i na charitativně laděné projekty,“ nastínil Jindřich Vaněk. 


Vstupenky na festival lze aktuálně zakoupit online na oficiálních stránkách festivalu www.ladnaceladna.cz. V Informačním centru Čeladná budou vstupenky v předprodeji od června. 

Ceny vstupenek v předprodeji

Dvoudenní vstupenka pro 1 osobu 440 Kč

Dvoudenní vstupenka dětská (4-15 let) 220 Kč

Dvoudenní VIP vstupenka pro 1 osobu* 1100 Kč

Jednodenní vstupenka pro 1 osobu 330 Kč

Jednodenní vstupenka dětská (4-15 let) 165 Kč

Děti do 4 let zdarma

Dvoudenní rodinné vstupné 2 dospělí + 1 dítě 860 Kč

Dvoudenní rodinné vstupné 2 dospělí + 2 děti 1090 Kč

Dvoudenní rodinné vstupné 2 dospělí + 3 děti 1300 Kč

(VIP vstup zahrnuje posezení ve VIP zóně u hlavní scény, 

možnost setkání s osobnostmi z kraje z různých odvětví, 

pivo zdarma)


Partneři festivalu:

Obec Čeladná, Čechymen, Radegast, Kofola, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Lesostavby Frýdek-Místek a.s., Beskydské rehabilitační centrum, Oriental, ADSLs, Outdoor energy, DOV, Rezidence za kostelem, Hotel Prosper, Mindok, Railreklam, Radynacestu.cz

Mediální partneři:

Hitrádio Orion, Moravskoslezský deník, TV Polar

Za podpory:

Moravskoslezský kraj, Nadace Život umělce, Nadace ČEZZákladní škola Galaxie, s.r.o. - B. Martinů
Nový Jičín
od 30 000 Kč/měsíc

Detail

Slezské uzeniny, s.r.o. - Ostrava
Ostrava
od 15 000 Kč/měsíc

Detail

ERUPTIVA s.r.o., Ostrava
Ostrava
od 16 100 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků