RBP zavedla příspěvek na nákup roušek, respirátorů a dezinfekce rukou s obsahem alkoholu

  • 2. dubna 2020,
  • 18:06,
  • PR

Bonus ve výši až 500 korun lze čerpat od 1. dubna 2020 a je určen pro ženy a muže od 19 do 59 let a seniory nad 60 let v rámci programu „Zdraví ve svých rukou“ a stanoveného limitu pro preventivní a bonusové programy.

Nákup roušek, respirátorů a dezinfekčních přípravku určených k dezinfekci rukou včetně gelů na bázi ethanolu nebo izopropylalkoholu muže být realizován v internetových obchodech, v kamenných prodejnách, prodejnách zdravotnických prostředků a v lékárnách.

„Naše klienty současně musíme upozornit, že RBP nebude přispívat na nákup jednorázových rukavic, dezinfekčních mýdel (např. DETTOL), která neobsahují izopropylalkohol nebo ethanol, čistého lihu, dezinfekčních aviváží, prostředků na dezinfekci povrchů ani jednotlivých složek pro přípravu dezinfekce.

Nemůžeme hradit ani látky na výrobu roušek a roušky zakoupené bez prodejního dokladu, např. svépomocně vyrobené v domácnostech,“ upřesnila Eva Misiačková, ředitelka RBP pro zdravotnictví.  

Zdravotní pojišťovna bude akceptovat všechny doklady s datem od 1. dubna, ze kterých bude jasně zřejmé, na nákup kterých potřeb se vztahují.

Ivo Čelechovský,

tiskový mluvčí RBP, zdravotní pojišťovnyMěsto Bruntál
Bruntál
od 20 000 do 30 000 Kč/měsíc

Detail

STRAZAR PELLET s.r.o. - pracoviště Frýdlant nad Ostravicí
Frýdlant nad Ostravicí
od 20 000 do 26 000 Kč/měsíc

Detail

Alarm K+K elektronika s.r.o., Ostrava
Ostrava
od 20 000 do 30 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků