ADRA Ostrava prosí o šíření letáků o pomoci seniorům, kteří si stále váhají říct o pomoc

  • 6. dubna 2020,
  • 15:41,
  • PR

ADRA, se sídlem v Ostravě Martinově nabízí v současné době pomoc seniorům zejména v nákupech, rozvozech a vyzvedávání léků z lékáren. Pomoc je určena pro seniory a potřebné lidi, kteří si nedokáží zajistit tyto činnosti sami. Můžete-li vytisknout leták ADRY a vyvěsit ho třeba ve vašem domě, velmi tím pomůžete.

ADRA k tomu říká: "Stále máme dostatek dobrovolníků, kteří nám nákupy a rozvozy zajišťují, ale potřebovali bychom oslovit seniory, aby se nebáli říct si o pomoc. Mnozí nevědí, na koho se obrátit a dříve nakoupené zásoby potravin v této době dochází."

Můžete-li vytisknout několik letáků (viz foto), a vyvěsit je ve Vašem okolí (např. na vchod, u schránek) aby se dostaly co nejblíže k potřebným lidem nebo jejich příbuzným, kteří informaci předají, moc pomůžete. 

Máte-li zájem a energii přidat se k dobrovolníkům,  ozvěte se.  Kontakt zde: https://adra.cz/dobrovolnictvi a Veronika Stálá, 732 466 403 či Koordinátorka dobrovolníků pro nákupy seniorům při epidemii koronavirem: Kristýna Velvéthy 733 485 548.NOBUS PRINT s.r.o.*
Ostrava
od 8 000 Kč/měsíc

Detail

Středisko volného času Amos, Český Těšín, příspěvková organizace - Č. Těšín
Český Těšín
od 29 490 Kč/měsíc

Detail

Teva Czech Industries s.r.o.
Opava
od 30 000 do 40 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků