Nad Porubou se rozzáří světlo solidarity

  • 8. dubna 2020,
  • 10:55,
  • PR

Ve čtvrtek 9. dubna se na noční obloze nad Porubou rozzáří světlo solidarity. Tímto gestem chce firma High Lite Touring vyjádřit díky všem, kteří bojují s koronavirem v první linii. Ostravané mohou světlo naděje sledovat na obloze od 21:00. Světelnou show uvidí obyvatelé Ostravy a širokého okolí. Zářit bude z jižní části Poruby z průmyslové zóny Nad Porubkou.

„Chtěli bychom vyzvat Ostraváky, aby vyfotili Světlo solidarity ze svých domovů. Ve čtvrtek má být jasno, takže světelný kužel půjde vidět opravdu daleko. Snímky pak můžou přidat na sociální sítě s hashtagem #LightTheSky nebo #SvětloSolidarity.“ říká společník firmy Ivo Mechel.

Technici, kterým v tomto období obvykle začíná sezóna, nyní nemohou z důvodu bezpečnostních opatření státu pracovat na žádných koncertech a jiných kulturních akcích.

“Nechceme si jen stěžovat a nic nedělat, a tak jsme vymysleli několik akcí, které by lidem mohli dodat pozitivní energii.“ uvedl ředitel firmy Martin Duda.

Společnost High Lite Touring poskytuje technické zařízení pro všechny typy produkcí od divadel až po koncerty a festivaly. Momentálně nevyužitá světelná technika má povzbudit a dodat sílu hrdinům dnešní doby, kteří v boji proti koronaviru riskují vlastní zdraví.

Rozzáření oblohy je první akcí, na kterou se v High Lite Touring chystají. V plánu je i přímý přenos koncertů přímo ze skladovacích prostor firmy.Czech Cool Trade s.r.o. - pobočka Ostrava
Ostrava
od 24 000 Kč/měsíc

Detail

Severomoravské vodovody a kanalizace Ostrava a.s., Vítkov - Podhradí
Vítkov
od 24 500 do 28 000 Kč/měsíc

Detail

INTER META Ostrava, s. r. o. - Ostrava
Ostrava
od 24 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků