Cestující do zahraničí mají možnost testování ve FN Ostrava i o víkendu. Výsledek obdrží velmi rychl

  • 14. srpna 2020,
  • 11:57,
  • PR

Fakultní nemocnice Ostrava vychází vstříc českým turistům cestujícím do zahraničí, kteří potřebují pro vstup do cizí země potvrzení o negativním testu na Covid-19. Samoplátci, kteří přijdou k odběru do COVID CENTRA FNO v provozní době od pátku 14. 8. do pondělí 17. 8. 2020 včetně, si budou moci výsledek testu vyzvednout hned následující den po odběru po 9.00 hodině ranní na Informacích Centrálního příjmu FN Ostrava (otevřeno 24 hodin denně).

Odběrová místa COVID CENTRA FNO jsou v provozu denně (včetně sobot, nedělí a svátků) od 7.00 do 15.00 hodin. Doba vyzvednutí výsledku testu samoplátců v následujících dnech bude dále upřesněna.

Samoplátci mohou přijít na odběr bez objednání, avšak pro urychlení odbavení přímo na odběrovém místě doporučujeme předem využít online Registrační formulář.

COVID CENTRUM FNO se nachází v areálu fakultní nemocnice v Ostravě - Porubě, u vjezdu z ulice
K Myslivně. Cena vyšetření pro samoplátce je 1756 korun. Na místě je možné zaplatit kartou, případně v hotovosti na recepci Domova sester.

Aktuální informace o provozu odběrových míst pro samoplátce i klienty s žádankou včetně mapky přesného umístění centra v areálu nemocnice naleznete zde.Designo rekonstrukce s.r.o. - Ostrava
Ostrava
od 17 300 do 20 800 Kč/měsíc

Detail

Bohemia Marten Plus s.r.o. - Ostrava
Ostrava
od 12 100 Kč/měsíc

Detail

LP Okno - Trans s.r.o. - Ostrava
Ostrava
od 55 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků