Sběrný dvůr se stěhuje z Martinova do Třebovic

  • 23. září 2020,
  • 18:32,
  • PR

Ve dnech 24. a 25. září bude uzavřen sběrný dvůr společnosti OZO Ostrava v Martinově. V sobotu 26. září bude znovu otevřen na nové adrese, jen o 800 m vzdálené od původního místa. To už je však na území Třebovic, v ulici Provozní.

OZO Ostrava díky tomu významně rozšíří nabídku služeb poskytovaných občanům města, protože nový sběrný dvůr bude – na rozdíl od martinovského – otevřen každý den v týdnu od 8 do 20 hodin.

„Důvodem přesunu tohoto sběrného dvora byla zejména potřeba zvětšení užitné plochy, což původní lokalita neumožňovala. Pro ty, kteří byli zvyklí jezdit do martinovského sběrného dvora, je dobrou zprávou nejen podstatné rozšíření provozní doby sběrného dvora v Třebovicích, ale také to, že jde o posun pouze o necelý kilometr od původního místa,“ říká Vladimíra Karasová ze společnosti OZO Ostrava. A dodává, že nový sběrný dvůr, vytvořený v areálu bývalé čistírny odpadních vod, umožní rovněž drcení větví, které nebylo ve sběrném dvoře v Martinově možné kvůli nedostatku prostoru. Toho je v Třebovicích dostatek, což umožňuje také větší komfort při navážení odpadu i dostatek prostoru k přistavení více kontejnerů.

Také v novém sběrném dvoře v Třebovicích bude probíhat příjem použitých předmětů pro Reuse Centrum OZO Ostrava.

Více informací na www.ozoostrava.cz a na sociálních sítích firmy.David Janoušek s.r.o. - Ostrava - Muglinov, Hladnovská ul.
Ostrava
od 25 000 do 30 000 Kč/měsíc

Detail

Miroslava Pavlíková, pracoviště Benzina Nový Jičín, Suvorovova 664
Nový Jičín
od 22 000 do 25 000 Kč/měsíc

Detail

David & son s.r.o., Ostrava
Ostrava
od 22 000 do 24 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Japonské dny v Ostravě

Více PR článků